Тренер з Черкас готує юних українських гімнастів до Європейського юнацького олімпійського фестивалю

15 Липня, 2022

Старший тренер збірної України зі спортивної гімнастики черкащанка Ірина Надюк в інтерв’ю пресслужбі НОК України розповіла про відновлення тренувального процесу після початку війни в Україні, збори в Італії та Хорватії, а також головну мотивацію підопічних на Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Про збір в Італії

Відновлення тренувального процесу після тривалої перерви через початок повномасштабної війни росії проти України відбулось на зборі в Італії, у місті Феррара. Ми там тренувались з 7 квітня по 16 червня. Нам дуже допомогли мої та нашого гімнаста Іллі Ковтуна друзі, які надали безкоштовно проживання, зал для тренувань, харчування.

Про підготовку до ЄОЮФ в Хорватії

В хорватському місті Осієк з 15 червня відбувається активна підготовка гімнастів до ЄОЮФ та чемпіонату Європи. Хорватська сторона нас дуже гостинно приймає, забезпечує усім необхідним та покриває всі витрати. Це мої та нашого головного тренера Геннадія Сартинського гарні знайомі, яким ми дуже вдячні.

Про команду

До Європейського олімпійського юнацького фестивалю готуються наступні спортсмени: Радомир Стельмах, Дмитро Прудко та Юліан Юзифишин. Такий склад був визначений головним тренером збірної України. Тренування у хлопців проходять шість днів на тиждень по два рази на день. В четвер та суботу замість одного тренування відновлювальні процедури.

Про мотивацію на турнір

Головна наша мета на ці змагання – захист честі нашої вільної нездоланної держави! Ми хочемо підійняти прапор України на найвищу сходинку п’єдесталу та щоб наш гімн лунав дуже гучно. Буду чесною, важко мотивувати спортсменів, коли на Батьківщині йде війна, але ми намагаємось робити все від себе залежне, аби хлопці налаштувались та гідно представили державу на такому важливому форумі.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде у словацькому місті Банська Бистриця з 24 по 31 липня.

Джерело: відділення НОК України в Черкаській області