Черкащанин у США бере участь у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів»

20 Серпня, 2022

У США під егідою Пентагону 19-28 серпня 2022 року проходять міжнародні спортивні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games), у яких уперше бере участь команда ветеранів з України.

Змагання, організовані Командуванням підготовки та доктрини Сухопутних військ США і проходиять у штаті Флорида в комплексі Волта Діснея ESPN Wide World of Sports.

Warrior Games – це щорічна спортивна подія, яка відбувається з 2010 року і вшановує стійкість і відданість поранених і травмованих військовослужбовців та ветеранів. Сотні спортсменів змагаються з адаптивних видів спорту: стрільба з луку, кульова стрільба, веслування на тренажері, пауерліфтинг, легка атлетика, баскетбол на візках та волейбол сидячи.

Українські спортсмени вперше беруть участь у Warrior Games.

До Флориди з усього світу прибули близько 300 спортсменів, котрі представлять армію США та країн-союзників. До збірної України, яку було сформовано у 2021 році, входить 32 спортсмени, серед яких як ветерани, так і нинішні військові. Варто відзначити, що у складі української збірної команди і ветеран АТО Артем Лукашук з Черкас.

Нагадаємо, що 28-річний Артем Лукашук вдало дебютував на «Іграх Нескорених», що відбулися у нідерландській Гаазі у квітні цього року, де він виборов «срібну» медаль у стрибках у довжину.