Черкаському спортсмену вручили відзнаку «За особливі заслуги перед Черкащиною»

5 Вересня, 2022

На міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів» в США черкащанин Артем Лукашук виборов дві «золоті» медалі (біг на дистанціях 100 м та 200 м) та три «срібні» нагороди (біг – естафета 4х100 м, кульова стрільба з рушниці стоячи і волейбол сидячи).

Про виступи української збірної та значення перемог України на світових спортивних аренах спортсмен-військовослужбовець поспілкувався з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та очільником обласної ради Анатолієм Підгорним.

Інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Принагідно Артему Лукашуку вручили нагороду «За особливі заслуги перед Черкащиною».

– Під час війни особливо важливо показувати світу силу та міць українців, нашу жагу до перемоги, – відзначив Ігор Табурець. – Саме це демонструють наші спортсмени на змаганнях. Завдяки їм прапор України майорить на світових аренах і лунає наш гімн. До нових перемог на всіх фронтах!

Загалом, на цих змаганнях військовослужбовців і ветеранів, які травмувались у зоні бойових дій, українська збірна посіла друге загальнокомандне місце.

«Ігри воїнів» – це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Захід організовує Міністерство оборони США з 2010 року у 12 адаптивних видах спорту.

Джерело: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА