Уманські боксери взяли участь у міжнародному турнірі в Івано-Франківьку

9 Грудня, 2019

Цього року турнір зібрав понад 150 боксерів у чотирьох вікових категоріях з України, Польщі, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Чехіі, Ірландії, Румунії, Білорусі та Угорщини

Умань на турнірі була представлена 6 боксерами.

За підсумками чотириденних змагань ЗІНЦОВ ЛЕОНІД( 46 кг. юніори) посів 3 місце, поступившись в півфіналі в напруженому бою чемпіону Польщі.

БАС ІВАН (60 кг. юніори)посів 1 місце, у фінальному інтригуюючому бою з різноголоссям суддів, здолавши румунського боксера.

КОНДРАТЮК МИХАЙЛО (63 кг.юніори)впевнено посів 1 місце, вигравши у фіналі у молдавського боксера.

СКАКУН АНДРІЙ (75 кг.молодь) посів 3 місце, у півфіналі поступившись чемпіону Польщі.

ЯЦЕНКО АРТЕМ (60 кг.чоловіки) поступився у фіналі іменитому франківцю Соломеннікову О. і посів 2 місце турніру.

ШВЕЦЬ СЕРГІЙ (64 кг.чоловіки) посів 3 місце змагань, у чвертьфіналі впевнено вигравши в фіналіста чемпіонату Казахстану, а в півфіналі точно не програвши місцевому боксеру. За підсумками турніру ШВЕЦЮ Сергію вручили приз « ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ», як одному з кращих боксерів турніру.