Легкоатлет Ростислав Голубович визнаний кращим спортсменом вересня-2022 на Черкащині

7 Жовтня, 2022

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області аналізує подання та голосуванням визначає переможця. У вересні на звання кращого претендували троє спортсменів: легкоатлети Ростислав Голубович і Олексій Кирилін та велоспортсмен Віталій Новаковський.

Перемогу цього місяця виборов Ростислав Голубович, який став кращим спортсменом вересня-2022 на Черкащині. Олімпійський осередок Черкащини відзначить Ростислава та його тренера грамотою й грошовою премією.

Кандидат у майстри спорту України Ростислав Голубович у вересні став учасником двох змагань. На чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих в Луцьку 9-10 вересня він виборов друге місце в естафеті 4х400 м, а також став 4-м та 6-м відповідно з бігу на 400 метрів з бар’єрами та в естафеті 4х100 м. На чемпіонаті з легкої атлетики, що відбувся 24-25 вересня у Львові, спортсмен здобув перемогу з бігу на 400 метрів з бар’єрами, а також посів четверті місця з бігу на 400 метрів та в естафеті 4х400 м. Ростислав – вихованець Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Підготував спортсмена тренер Олександр Старовойтов.

Майстер спорту України Олексій Кирилін взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, що 9-10 вересня приймав Луцьк. Атлет виборов «золото» змагань з метання диска. Олексій – вихованець Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Тренує його Олександр Іваненко.

Майстер спорту України Віталій Новаковський став учасником чемпіонату світу з велосипедного спорту (шосе) в командній гонці, що відбувся 15-25 вересня в місті Сідней (Австралія). Спортсмен посів дванадцяте місце в командній гонці. Тренер – Віталій Степаненко.

Джерело: відділення НОК України в Черкаській області