Склад команди і готовність волейболісток МСК «Дніпро» до старту у чемпіонаті України (вища ліга)

26 Жовтня, 2022

28 та 30 жовтня жіноча волейбольна команда черкаського муніципального спортивного клубу «Дніпро» у СОК «Лаяр-Палац» у Хирові на Львівщині проведе перші ігри нового сезону у чемпіонаті України серед жіночих клубів вищої ліги.

28 жовтня о 14:00 гра з командою «Буковинка-Гойра Груп» (Чернівці), а 30 жовтня о 10:00 зустріч з волейболістками «Орбіти-ЗНУ» (Запоріжжя).

Перед виїздом на ігри тренер черкащанок Вікторія Дєдкова розповіла клубній прес-службі МСК «Дніпро» про те як проходила підготовка до чемпіонату і на який склад команди вона може розраховувати:

–  Ціленаправлену підготовку до чемпіонату ми почали наприкінці серпня, коли Федерація волейболу України повідомила, що змагання цього сезону відбудуться. Тут я хочу подякувати керівництву МСК «Дніпро», директор якого Гончаров Юрій Андрійович, що у цей складний час створили нам якісні умови для проведення навчально-тренувальних зборів та організували участь у товариському турнірі. Щодо всеукраїнського турніру до Дня Полтави, то відбувся він на початку жовтня. Там ми здолали команди «Полтавщина-ПНПУ» (Полтава) – 3:2, «Южанка» (Миколаїв) – 3:0 і «Орбіта-ЗНУ» (Запоріжжя) – 3:1 і вибороли головний приз.

– Які зміни відбулися у складі команди?

– На жаль, через війну нам не можуть допомогти Яна Каган, Марія Колчанова, Аліна Пилипенко, Саша Макарова. Їх місце зайняли молоді волейболістки. У  заявці на чемпіонат у нас наступні волейболістки: Панченко Анна (2008 р.н.), Савустяненко Ірина (2008), Кучеренко Валерія (2005), Дзюник Маргарита (1996), Кравченко Ріта (2007), Краснова Софія (2002), Гринько Тетяна (2001), Куліш Дарина (2008), Кошіль Карина (2001), Волкова Анастасія (2008), Поліщученко Ксенія (2002), Андрухіна Дар’я (2003), Ломова Валерія (2008), Гуркіна Анна (1988).

– Ви як і раніше будете граючим тренером команди?

– Через проблеми зі спиною у цьому турі я не гратиму. А далі буде видно.

– Через відсутність Яни Каган, хто виконуватиме функції звязуючого гравця?

– Краснова Софія.

 

Склад вищої ліги:

МСК “Дніпро” м.Черкаси

“Орбіта-ЗНУ” м.Запоріжжя

“Полтавщина-ПНПУ-м.Полтава” м.Полтава

”Регіна-МЕГУ-КЛІСП” м.Рівне

“Університет” м.Чернігів

“Буковинка-Гойра Груп” м.Чернівці

“Южанка-МФКФК” м.Миколаїв

“Спортліцей” м.Біла Церква

“Університет-ПНУ” м.Івано-Франківськ

“Нафтуся” м.Трускавець

“ЖДУ-Полісся” м. Житомир