Вихованці гуртка «Вухатий друг» вдало виступили у міських змаганнях із аджиліті «Осінь 2022»

15 Листопада, 2022

В активі представників Багатопрофільного молодіжного центру м. Черкаси медалі різного, які вони здобули із своїит чотирилапими друзями.

Призові місця на трасах «дебют» розділили такі кінологічні пари: 1 місце – Анна Мащенко, Тобі; 2 місце – Каріна Овчаренко, Ася; 3 місце –Варвара Сахацька, Соня.

У тунельній трасі 3 місце у Марини Майнич та Кая (категорія «максі+міді») і Софії Потопольської та Трюфа  (категорія «міні+той»); 4 місце –  у Анни Мащенко і Тобі; 5 місце – у Марини Майнич і Жулі.

В основних трасах юні кінологи зі своїми чотирилапими друзями також показали значні результати. На трасі «джапінг» Марина Майнич та Жуля вибороли 3 місце, Анна Мащенко та Тобі – 5 місце. На трасі «аджиліті» Анна Мащенко та Тобі – 4 місце, Софія Потопольська та Трюф – 6 місце.

Тренерка гуртківців, а в минулому вихованка закладу, Анна Сторчеус теж здобула низку нагород у цих змаганнях. Аня разом зі своїми домашніми улюбленцями Черрі та Хеною на різних трасах та категоріях посіли три І та два ІІ місця і стала абсолютною переможницею міський змагань.