Андрій Пензай – кращий спортсмен липня-2023 на Черкащині

7 Серпня, 2023

У липні спортсмени Черкащини продовжували змагатися на всеукраїнській і міжнародній арені та здобувати нагороди. Завдяки вагомим результатам на звання кращого спортсмена місяця претендували двоє атлетів: веслувальник Андрій Пензай та стрілець Сергій Куліш.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області визначила переможця липня. Ним став Андрій Пензай.

Спортсмена та його тренера олімпійський осередок відзначить грошовою премією.

Майстер спорту України Андрій Пензай став учасником чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, що проходили в місті Ауронцо-ди-кадоре в Італії з 5 до 9 липня. Там спортсмен виборов «бронзу» у вправі К-2 на байдарці-двійці на дистанції 500 метрів. А з 27 по 30 липня узяв участь у чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років у португальському місті Монтемор-у-Велю. На цих змаганнях Андрій виборов перемогу у вправі К-1 на байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Загальний результат спортсмена – 3500 очок. Його тренує Олександр Рожанський.

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш узяв участь у Відкритому літньому чемпіонаті України з кульової стрільби, що приймала Вінниця з 11 по 18 липня. Спортсмен виборов низку нагород: перше місце у вправі ГП-6 у стрільбі на 10 метрів, перше місце у вправі МГ-5 у стрільбі на 50 метрів з трьох положень, перше місце у вправі МГ-9 у стрільбі на 50 метрів із 60 пострілів, друге місце у вправі ГП-мікст та сьоме місце у вправі ГП-6 командного старту. Загалом результат – 1190 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.

Джерело:  відділення НОК України в Черкаській області