Гольовий БУМ: Кому гравці МСК «Дніпро-U-19» присвятили свої голи

11 Жовтня, 2019

У матчі з дніпровським «Маолдісом» юніорам «Дніпра» вдалось забити шість голів. Глядачі змогли поспостерігати за гольовим бумом та цікавими святкуваннями. Прес-служба черкаського МСК «Дніпро» поспілкувались з футболістами і запитали, кому ж вони присвятили свої голи.

Артем Кулініч (1 і 2 гол)

Свій перший гол я присвятив своєму другові та партнерові по команді – Андреа Баккі. У нього було День народження і таким чином я вирішив його привітати. А свій другий гол я присвятив ультрас. Дуже приємно, що ці хлопці кожної гри з нами. Їхня підтримка нас підбадьорює.

Євген Меркулов (3 гол)

Гол, який я забив у цьому матчi, я присвятив своїм батькам. Вони багато чого для мене зробили і я дуже їм вдячний за це. Моя мама ходила зі мною на мої перші тренування, підтримувала мене, якщо в мене щось не виходило. Коли  у мене була думка покинути футбол, то мама мене відмовила і я продовжив тренування. Дуже тату, адже не дивлячись на його занятість він відвозив мене на тренування в Черкаси, коли  я жив у Смілі .

Максим Черненко (4 гол)

Емоції не передати словами. Дуже радий що забив, взагалі гра вийшла хорошою. Хлопці повірили в мене і довірили ударити пенальті. Я їх не підвів – забив! Гол я  присвятив своєму першому тренеру, покійному Літовкіну Віталію Ростіславовичу. Ця людина зробила для мене багато хорошого, тому цим голом я хотів йому віддячити.

Костянтин Дашко (5 гол)

Гол присвятив тренерському штабу, а особливо Богдану Жало, тому що завдяки Богдану Віталійовичу я потрапив в МСК. Відчуття від сьогоднішнього матчу –  найкращі, здобули дуже важливу перемогу, готуємося до наступної гри.

Давід Середа (6 гол)

Я присвятив гол мамі і батьку. Тому що вони були моїми мотиваторами. Батьки завжди вірили у мої сили. Учора вони сказали, що я заб’ю і це справдилося. Ще хочу подякувати нашому ультрас, який завжди нас підтримує.

Опитування проводила Юлія Глизь