Відбулися обласні змаганнях з легкоатлетичного кросу серед студентів закладів вищої освіти

13 Жовтня, 2023

У черкаському парку “Молодіжний” пройшов чемпіонат Черкаської області з легкоатлетичного кросу серед студентів закладів вищої освіти.  

Команди черкаських закладів вищої освіти виборювали командну першість на дистанціях 1000 м у жінок та 2000 м у чоловіків.

За підсумками забігів першість у цих змаганнях виборола команда Національного університету цивільного захисту України, другою стала команда Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, трійку кращих замкнула команда Черкаського державного технологічного університету.

Організаторами проведення чемпіонату стали Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та відділення спортивної студентської спілки України в Черкаській області за підтримки обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської міської ради.

Джерело: Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України