СУПЕРвдалий виступ ФК «Юність» (Черкаси) у турнірі з футболу «Dynamo Cup» (гравці 2017 р.н.)

25 Грудня, 2023

Вихованці черкаського футбольного клубу «Юність» порадували черговим успіхом у всеукраїнських змаганнях.

На вихідних команда ФК «Юність» у Києві взяла участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з футболу «Dynamo Cup» серед гравців 2017 року народження

На груповому етапі юним черкащанам у групі випало грати зі столичними командами, серед яких було київське «Динамо». На цій стадії змагань «Юність» поступилася динамівцям – 1:4, проте виграла у команд Поділ (Київ) – 4:1 та ФК Вишгород – 3:1 і вийшла до 1/4 фіналу.

У чвертьфіналі черкаські юнаки переграли з рахунком 5:1 команду «Козак» і здобули путівку до 1/2 фіналу, де їх чекала зустріч із суперником по груповому етапу – київським «Динамо».

Основний час гри із господарями турніру сильнішого не виявив – 1:1, тому доля путівки до фіналу визначалася у серії післяматчевих пенальті, де влучнішими були черкащани – 3:2.

Далі була фінальна гра проти вінницького ФК «Джуніор», де черкаській команді не вдалося продовжити переможну серію і у підсумку ФК «Юність» фінішував на високому другому місці.