Черкащина долучилася до Всеукраїнсько] церемонії НОК України «Свято Олімпійського прапора» з нагоди ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2020

15 Січень, 2020

Представники регіонального відділення НОК завітали до Черкаської спеціалізованої школи № 28 де організували таке свято для школярів.

Учні стали учасниками активної Олімпійської руханки на підтримку українських спортсменів – учасників ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні-2020 та сфотографувалися із Олімпійським прапором.

Слід відзначити, що саме у цій школі також навчаються учасники команди, яка виборола «бронзу» на всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Школярі отримали від відділення НОК України в Черкаській області подарунки – календарі на 2020 рік та диски із фотографіями зі змагань на згадку про участь. «Лелеченята» гуртом підтримують олімпійців та бажають українським спортсменам високих результатів на Олімпіаді.

За матеріалами noc-ukr.orghttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys