У зустрічі сусідів по турнірній таблиці тріумфували футболісти МСК «Дніпро» (Черкаси)

14 Жовтня, 2019

Черкаська команда на мажорній ноті провела завершальний матч першого кола і готується до виїзної гри 19 жовтня проти МФК «Первомайськ»

МСК «Дніпро» (Черкаси):  Баккі, Лукомський, Кулик, Дашко, Молоков, Вініченко, Норенко, Дзюба, Бузинський, Пуш (Масоха, 28 (Меркулов, 74), Гарнага (Загоруйко, 57)

ФК «Олімпік»: Якименко, Єзех, Оджо, Чорний, Мамач, Терпелов, Ікпасі, Аканукву, Єзеані, Афувате

Голи: Бузинський, 57; Загоруйко 93 – Оджо, 76

Вилучення: Афуваре, Терпелов, Оджо

Активно розпочали черкащани перший тайм гри. Дніпряни контролювали м’яч та цілком ситуацію, але до 10 хвилини створити по-справжньому гострий момент не змогли. А от на десятій хвилині , Пуш протягнув м’яч по бровці та віддав пас на Бузинського. Ігор пробив сильно, та м’яч пролетів у сантиметрах зі стійкою. Загалом, гра вирівнялась до середини тайму. На 28 хвилині, Пуш зазнає пошкодження і тренерський штаб дніпрян робить вимушену заміну. На полі замість травмованої 10-який з’являється Артем Масоха. За кілька хвилин, Артем має хорошу нагоду відзначитися, він б’є з гострого кута, але штанга рятує «Олімпік». На 34 хвилині, Богдан Вініченко завдав потужного удару з 25 метрів та відправив м’яч трохи вище воріт. До кінця тайму командам не вдалось забити.

Другий тайм розпочався з низки гострих моментів біля воріт «Дніпра» . Кілька разів могли забивати гості, але спочатку рятував дніпрян дебютант аматорського чемпіонату Андреа Баккі, то підводила реалізація. На 57 хвилині Євген Тарасенко робить ще одну заміну, замість Владислава Гарнага з‘являється Кіріл Загоруйко, який додає швидкості у атаці черкаської команди. На 67 хвилині черкащани відкривають рахунок у матчі. Після удару Масохи, Ігор Бузинський добиває у порожні ворота – 1:0.

Та вже на 76 хвилині Оджо зі штрафного зрівнює рахунок. Та це не змусило черкащан опусти руки. Вони з новими силами пішли вперед, це змусило команду гостей грати жорсткіше про що свідчить аж три вилучення гравців «Олімпіка». На 93 хвилині, після фолу на Меркулові у штрафній гостей,  арбітр призначає пенальті. Проте гравці «Олімпіку» були не задоволені таким рішенням. Вини почали апелювати до арбітра і ледь не спричинили бійку. До м’яча підходить Кіріл Загоруйко. Удар – 2:1! Кіріл виводить свою команду вперед, а МСК «Дніпро» здобуває перші та такі довгоочікувані три поінта у скарбничку.