80-річна черкащанка Антоніна Ткачук готується до чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів

10 Березня, 2020

Цьогоріч ветеран спорту встановила рекорд України із бігу у категорії 80+. 400 метрів жінка пробігла за 2 хвилини 18 секунд.

Як вдалося стати найшвидшою та як тренується легкоатлетка дивіться у сюжеті –

Філія ПАТ«Національна суспільна телерадіокомпанія України» «регіональна дирекція UA: ЧЕРКАСИ»

80-річна легкоатлетка Антоніна Ткачук розминається перед бігом. Розповідає, що спортом займається п’ять разів на тиждень. Аби підтримувати фізичну форму та здоров’я, у 40 почала бігати. А 10 років стала членом Федерації ветеранів легкої атлетики області.

– Всі бігуни наші вчили мене, як бігати і як ноги ставити. 10 років вони терпіли мене. Я дуже дякую їм. Я вам скажу, що я покращила рекорд України. В нас немає людей такого поважного віку, які б бігали. Немає у мене великого досягнення, просто я перекрила те, що вже було, – Антоніна Ткачук.

Зі слів голови Федерації ветеранів легкої атлетики області Василя Кривенка, рекорд України легкоатлетка встановила у своїй віковій категорії, обігнавши інших дев’ятьох спортсменів:

– Вона взагалі-то бігає дистанції 800-1500 метрів. Але ми вирішили спробувати ще на іншу дистанцію. І виявилось, що на цій дистанції вона показала себе дуже гарно.

Антоніна Ткачук додає:

– Секрет успіху простий – здоровий спосіб життя, який нічого не коштує! Бо в нас зараз людей більше бідних, ніж багатих. А здоровий спосіб життя – це повітря, це і постійний рух!

Встановлювати нові рекорди спортсменка готується на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів, який відбудеться у липні у Дніпрі.

Авторка Юлія Норовкова