У відділенні НОК України в Черкаській області триває збір пропозицій щодо положення проведення «Спортивного сузір’я»

24 Березня, 2020

Щороку на Черкащині відбувається традиційне спортивне свято «Спортивне сузір’я», під час якого відзначають кращих серед кращих у спортивній сфері регіону.

Організатори вирішили дізнатися думку спортивної спільноти і пропонують надавати свої зауваження та пропозиції щодо підготовки та проведення церемонії на наступний період. Збір пропозицій триватиме до 4 квітня 2020 року, їх можна надсилати на електронну адресу cherkassy-nok@ukr.net. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому відділення НОК України в Черкаській області.

«Ми пропонуємо гуртом випрацювати єдині правила, які б унеможливлювали суб’єктивне ставлення в питанні визначення номінантів та переможців, виключали домовленості між собою та допомагали відзначати найкращих та найдостойніших», – наголосив Андрій Більда.

Пропозиції очікують від федерацій, спортивних шкіл, спортсменів та тренерів, аби сформувати єдиний список змін до положення про проведення «Спортивного сузір’я». У документі має бути детально виписана процедура визначення кращих, зрозумілі та оцінювані критерії для кожної номінації, як визначати представників експертної групи та хто має її очолювати тощо.