У турнірі з шахів переміг футзаліст з Черкас

10 Травень, 2020

Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у форматі он-лайн провів турнір з шахів за участю учасників бойових дій.

На початку турніру пари гравців обиралися рандомно. По завершенню партії для учасників автоматично було обрано гравця, найближчого за очками. Таким чином, учасники турніру мали змогу зіграти по декілька партій за обмежений час.

Після запеклої боротьби перемогу в турнірі отрима Гацанюк Вадим, який є постійним учасником різноманітних турнірів з футзалу, що проводяться у Черкасах і області. Друге і тетє місця розділили між собою відповідно Кучеренко Роман та Лукашук Артем.

Директор КУ ЧОР «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Норенко Альона привітала переможців та вручила корисні подарунки від організатора змагань.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys