У команді, де грає черкащанин Володимир Танчик – ФК «Карпати», спалах захворювання на COVID-19

3 Червня, 2020

За повідомленням сайту ФК «Карпати» (Львів) за результатами повторних ПЛР-тестувань команди, обслуговуючого персоналу та працівників клубу, виявлено спалах захворювання на COVID-19.

«2 червня з лабораторії було отримано трохи менше половини позитивних результатів на наявність вірусу в карпатівців (загалом тестування пройшли 65 осіб). Усі інфіковані ознайомлені із результатами та перебувають в ізоляції під контролем медиків.

Відповідно до протоколу, про ситуацію у таборі команди були оперативно повідомлені Українська Асоціація Футболу та Прем’єр-ліга. Карантин у клубі запроваджено щонайменше на два тижні, повністю скасовано будь-які тренування.

Звертаємось до найвищих футбольних інстанцій з проханням не зупиняти поєдинки поточного сезону. Також звертаємося до усіх без винятку клубів України – максимально відповідально ставтеся до тестувань гравців, тренерів та персоналу. Від ризику зараження не застрахований ніхто»,  – йдеться на сайті львівського клубу.

 

Прізвища тих, у кого позитивний результат на наявність вірусу, не відомі, тож яка ситуація із вихованцем черкаського футболу Володимиром Танчиком, який є гравцем «Карпат» не відома.