У Кам’янці мають розпочатися роботи з реконструкції стадіону «Авангард» за 4 729 900 грн.

10 Червня, 2020

Кам’янська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє, що будівництво буде фінансуватися у пропорції 70% кошти держави за рахунок ДФРР (державний фонд регіонального розвитку) та 30% за рахунок місцевого бюджету.

В кожному місті є об’єкти інфраструктури по якій оцінюють громаду, і якщо оцінювати Кам’янську об’єднану громаду по стану стадіону, то оцінка була б незадовільною. Тому, виконавчим комітетом Кам’янської міської ради та відділом ОКМС було прийняте рішення взяти участь у всіх конкурсах та грантах, що будуть оголошуватися державою, щоб провести ремонт спортивної арени. Так, минулого року Президентом України Володимиром Зеленським, була оголошена програма будівництва «100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів» по всій країні. Для участі в даній програмі були підготовані всі необхідні документи. Відбором проектів та проведенням тендерних процедур займався Департамент будівництва Черкаської ОДА. Одним з переможців відбору і став міський стадіон Кам’янки – «Авангард». Були проведені відповідні тендерні процедури на ремонт і остаточна вартість склала – 4 729 900 грн. Будівництво буде фінансуватися у пропорції 70% кошти держави за рахунок ДФРР (державний фонд регіонального розвитку) та 30% за рахунок місцевого бюджету.

Так, 09 червня до міста приїздили представники фірми переможця тендеру ТОВ «ПМ Арсенал», які ознайомилися із об’єктом безпосередньо на місці. Відбулася зустріч з міським головою Володимиром Тіроном, де були обговорені деталі та побажання по ремонту стадіону. За вищевказану суму підрядник має провести наступні роботи:

  • Облаштування нових поліуретанових бігових доріжок, що мають відповідати міжнародним стандартам проведення змагань;
  • Встановити огорожу по периметру стадіону;
  • Спорудити сектор для стрибків в довжину та для метання ядра;
  • Відремонтувати трибуни.

Дані роботи поліпшать загальний вигляд стадіону та дадуть змогу проводити різноманітні легкоатлетичні змагання. Тож, звертаємося до жителів громади, найближчим часом розпочнуться будівельні роботи, тому будьте уважні та обережні під час занять спортом та прогулянками по території стадіону.