Гравець «Детройт Пістонс» Святослав Михайлюк тренується у Черкасах

31 Серпень, 2020

За повідомленням mavpabasket.com зірковий черкащанин приїхав на Батьківщину, де традиційно з максимальною користю проводить час.

Баскетболіст проводить індивідуальні тренування з головним тренером “Черкаських Мавп” Максимом Міхельсоном, також побачився з гравцями, разом з якими виступав у Суперлізі та в юнацькому баскетболі.

Святослав Михайлюк, гравець “Детройт Пістонс”:

“Дуже радий повернутися до Черкас, побачити сім’ю, друзів. Зустрітися із командою і хлопцями, з якими я ще грав і зростав, також побачити нових гравців.

Хотів приїхати ще раніше, в липні, але з огляду на непросту ситуацію з пандемією коронавірусу, вдалося вибратися лише зараз на два тижні. Якби не було цієї епідемії, я б тренувався з командою. Втім працюю індивідуально, готуюся до сезону.

Я зустрівся з юними вихованцями клубу. Приємно, що баскетбольна школа “Черкаських Мавп” розвивається. Дуже багато дітей, хлопців та дівчат різного віку. Я поспілкувався з дітьми, дав якісь поради. Помітно, що школа прогресує. Це дуже тішить”.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys