На турнірі «Кубок Прометея» «Черкаські Мавпи» виграли одну гру і двічі програли

7 Вересень, 2020

Завдяки одній перемозі черкащанам вдалося фінішувати на третьому «бронзовому» місці  

У першому матчі змагань «Мавпи» зустрічалися із столичним БК «Київ-Баскет» і поступилися з рахунком 60:89. У наступному матчі проти господарів – БК «Прометей» черкащани  знову програли – 83:93.

Доля бронзових нагород «Кубку Прометея» вирушувалася у матчі «Черкаські Мавпи» – «Запоріжжя». У напруженій грі наші баскетболісти виривають перемогу за рахунком 81:79 і фінішують на третьому місці.

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсон клубному сайту БК «Черкаські Мавпи» прокоментував участь команди у турнірі: “Хороший турнір. Отримали багато інформації. Це перші наші контрольні матчі. Ми побачили реальну картину нашої гри, побачили, на кого з молодих гравців можна розраховувати в сезоні, на кого ні.

Побачили над чим нам далі потрібно працювати. Які наші ігрові й командні взаємодії працюють, що нам підходить, а що ні. Зараз висновки робити зарано.

У нас були свої завдання на турнірі. Дещо шкодую, що в матчі з Прометеєм дещо відійшов від плану – дав більше ігрового часу деяким гравців. Втім хлопці настільки зачепилися в матчі, хотіли перемогти, тому я вже дав їм пограти.

Враховуючи те, що працювали під навантаженнями, то я задоволений, що ми впоралися зі своїм станом і місцями непогано грали. Втім, я думаю всі команди зараз в одному стані, можливо, лише Прометею було легше, адже команда вже зіграла до цього контрольні матчі, і в складі мала перевагу. Втім в мене вселяє надію налаштування нашої команди”.

 

Наступні контрольні матчі “Мавпи” відіграють у Черкасах. 9 вересня зіграють із “Тернополем”, а 11 вересня зустрінутсья з “Хіміком”.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys