«Черкаські Мавпи» підписали ще одного американського баскетболіста

9 Вересень, 2020

Новачком черкаської команди став американський захисник Камерон Джонс (193 см, 1989 р.н.).

31-річний баскетболіст має широкий послужний список. Він пограв у G-Лізі, чемпіонатах Греції, Фінляндії та Єдиній лізі ВТБ. Також грав у Літній лізі НБА та передсезонних матчах за “Голден Стейт Ворріорс”.

Камерон є випускником університету Північної Арізони, який він завершив в 2011-му році.

Після кар’єри в NCAA Джонс намагався потрапити в НБА, де грав у Літній лізі за “Маямі Хіт”, “Орландо Меджік” та “Голден Стейт Воріорс”. Потім грав за фарм-клуби цих організацій у G-Лізі.

У Європі Джонс захищав кольори пітерського “Зеніта” (2014/15). Також пограв у чемпіонаті Ізраїлю за “Нес Зіона”. В Греції виступав за “Аркадікос”, “Кіміс” і “Лавріо”.

Останні два сезони Камерон Джонс провів “Каухайокі Карху”, разом з яким двічі став чемпіоном Фінляндії. У сезоні 2018/19 Джонс став MVP фінальної серії чемпіонату Фінляндії. Джонс був одним із лідерів “Карху”. У сезоні 2019/20 він провів 34 матчі, у середньому за гру здобував 16,2 очка, робив 4,3 підбирання та віддава 5,6 передачі. Відзначимо, що в “Карху” він був одноклубником іншого новачка “Мавп” – Лакі Джонса.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys