«Черкаські Мавпи» провели відкрите тренування напередодні першого домашнього матчу в сезоні

14 Жовтень, 2020

13 жовтня у СК «Будівельник» відбулося відкрите тренування “Черкаських Мавп” та прес-конференція з нагоди старту баскетбольного сезону у Черкасах. Місцеві журналісти мали нагоду побачити оновлену команду, яка вже 16 жовтня проведе перший за 8 місяців домашній матч Суперліги Паріматч.

Капітан команди Володимир Конєв, головний тренер Максим Міхельсон і директор клубу Володимир Гриценко відповідали на нагальні питання ЗМІ.

Пандемія коронавірусу вносить свої корективи. Сезон очікується непередбачуваний. “Мавпи” на старті чемпіонату спіткала хвиля захворюваності. Сьогодні на тренуванні працювало лише шестеро баскетболістів, решта або має позитивний тест на коронавірус або відчуває симптоми захворювання.

Не можуть поки працювати і травмовані басктеболісти. Лакі Джонс, який отримав травму перед чемпіонатом та Сеад Хаджифейзович, у котрого ушкодження ноги. Втім боснієць сподівається повернутися до гри з “Київ-Баскетом”.

За традицією “Черкаські Мавпи” щороку презентують стиль сезону. Цей баскетбольний рік пройде під гаслом “Виклик прийнято!”. Пандемія коронавірусу, серйозний кількісний та якісний склад участинків чемпіонату, найвищий рівень Суперліги Паріматч за останні 6 років – “Черкаські Мавпи” приймають цей виклик і готові боротися за перемогу у кожному матчі. У відповідному стилі виготовлена й поліграфія клубу, афіші, квитки й абонементи.

 Директор БК “Черкаські Мавпи” Володимир Гриценко зауважив, що незважаючи на пандемію, клуб готовий до перших домашніх матчів. Вони відбудуться з урахуванням усіх протиепідеміологічних обмежень. На матчі буде допущено 180 глядачів.

Головний тренер “Мавп” Максим Міхельсон розповів про кадрові труднощі, з якими зіштовхнулася команда на старті сезону. У перших іграх тренер міг розраховувати всього на 8 баскетболістів. Зараз на тренуванні працювало лише шість осіб. Максим Сергійович очікує, коли епідемія в команді завершиться і він зможе розраховувати на максимально бойовий склад.

Капітан команди Володимир Конєв готується до свого четвертого сезону у складі “Черкаських Мавп”. Баскетболіст сподівається, що труднощі лише згуртують команду і поступово всі баскетболісти в стрій і зможуть продемонструвати свої найкращі якості.

Перший домашній матч відбудеться 16 жовтня о 18:00! Приходьте та підтримуйте “Черкаських Мавп” у грі з “Київ-Баскетом”!

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys