«Черкаські Мавпи» знову програли – цього разу дома БК «Запоріжжя»

24 Жовтень, 2020

Поки черкаські баскетболісти у сезоні 2020/2021 років не виграють і їхня програшна серія сягнула вже 5 матчів.

23 жовтня «Мавпи» дома програли «Запоріжжю» з рахунком 66:98.

“Запоріжжя” прибуло на матч в урізаному складі. До Черкас приїхало всього дев‘ятеро гравців. Черкащани стартували гру таким складом: Дмитро Скапінцев, Сеад Хаджифейзович, Олег Бондаренко, Володимир Конєв, Лакі Джонс. Перший період гри пройшов, нажаль, не на користь “Мавп”. Усю чверть черкасці намагались наздогнати суперника, але не вийшло. Гості не підпускали “Мавп” в рахунку. Чверть завершилася з рахунком – 18:22. Як виявилося, це була найбільш рівна чверть всього матчу.

Друга чверть виявилась феєричною для гостей, чого не скажеш про наших гравців. Підопічні Валерія Плєханова менш ніж за три хвилини зробили ривок у 13 очок. Чого тільки вартувала гра Форчуна, який спромігся закинути чотири з чотирьох триочкових. “Мавпам” було дуже важко наздогнати такий відрив у очках. Тому друга чверть, нажаль, залишилась за запоріжцями. Перша половина гри була завершена з рахунком: 30:52.

У третьому періоді “Мавпами”, також, не вдалось відіграти велику різницю в рахунку. БК “Запоріжжя” впевнено лідирувала і у цій чверті. Так, перевага гостей стала сягати понад 30  очок. І вже перед заключним відрізком гри у матчі вже не лишилося інтриги – 45:77.

В останній чверті команди вже догравали. Гості продовижили впевнену гру, а черкасці бодай трохи відквитати різницю не зуміли. У пудсімку – 66:98. “Мавпи” стартували в сезоні з показником – 0:5.

БК «Черкаські Мавпи» – БК «Запоріжжя» 66:98 (18:22, 12:30, 15:25, 21:21)

«Черкаські Мавпи»: Бондаренко (6), Лакі Джонс (18), Конєв (9), Хаджифейзович (1), Скапінцев (7) – старт; Ткаченко (2 + 5 підбирань), Кобець (14), Дзюба (4), Товкач (2), Сергєєв (3), Нагорний, Токовенко.

Головний тренер: Максим Міхельсон.

«Запоріжжя»: Кеффі (18 + 8 передач), Форчун (20 + 6 підбирань), Сізов (12), Мальчевський (11), Маяускас (9) – старт; Тітов (8 + 6 передач + 3 перехоплення), Міхєєв (10 + 5 підбирань), Тихонов (7 + 7 підбирань), Морозов (2).

Головний тренер: Валерій Плєханов

 

Наступна гра Черкаських Мавп відбудеться  26 жовтня  проти БК “Прометей”, у Кам‘янському.

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys