Баскетбол. Суперліга Паріматч. «Будівельник» – «Мавпи»: баскетбол з гірким присмаком COVID-19

31 Жовтень, 2020

31 жовтня, 16:00. Київ, ПС “Венето”. “Будівельник” – “Черкаські Мавпи”. Онлайн: ObozTV, YouTube,  “ВІККА” (запис)

Черговий виїзний матч “Черкаські Мавпи” проведуть у Києві, де зустрінуться з відродженим “Будівельником”. Обидві команди напряму зіштовхнулися з вірусом COVID-19. Склади будуть не оптимальні, тому на майданчику очікується рівна боротьба.

“Черкаські Мавпи” після хвилі зараження поступово почали повератися, лідери команди вже грають і набирають форму. Однак днями коронавірус підхопив Максим Міхельсон. Головний тренер розповів про свій стан та поточну форму його підопічних та запевнив, що команда боротиметься за перемогу, попри все.

У “Будівельнику” зараз виник спалах зараження. Позитивні тести здали одразу четверо основних гравців і головний тренер команди Вальдемарас Хомічюс. Відповідно завтра на майданчику ПС “Венето” очікується протистояння асистентів – Леоніда Яйла і Миколи Кірсанова.

“Будівельник” пізніше увійшов у сезон. Команда лише набирала свої кондиції, хоча у складі чимало досвідчених українських баскетболістів та якісних американців. Кияни здобули одну перемогу над “Одесою”, в інших матчах поступалися “Дніпру”, “Харківським Соколам” і “Миколаєву”. На матчі з “Мавпами” у “Будівельника” будуть відсутні Реджі Джонсон, Гейб Дево, Сергій Горбенко та Андрій Кожемякін. Втім команда очікується вихід на майданчик зіркового захисника Стівена Буртта, якого клуб нещодавно підписав.

У “Мавп” склад близький до оптимального. Головна проблема – відсутність основних перших номерів. Ще чотири тижні поза грою буде Кемерон Джонс, також травмований Нікіта Руслов, у  Сергія Попова COVID. Решта гравців поступово набирає форму, втім стан далекий від оптимального. У будь-якому, разі попри всі проблеми, кожна з команд вже демонструвала хороше налаштування на боротьбу у кожному матчі. Так буде і цього разу.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys