«Черкаські Мавпи» зазнали чергової поразки

1 Листопад, 2020

У матчі двох обезкровлених коронавірусом команд 31 жовтня «Черкаські Мавпи» зазнають поразки від “Будівельника” – 73:68.

Обидві команди вкрай обезкровлені через коронавірус. У киян одразу низка основних гравців заразилися, у “Мавп” ситуація краща, однак травмовані більшість плеймекерів. Також команди грали без своїх головних тренерів – Максим Міхельсон і Вальдемарас Хомічус заразилися вірусом. Всі ці фактори наклали відбиток на гру, яка видалася в’язкою та не дуже результативною.

Зірковий захисник “Будівельника” Стівен Буртт своїм триочковим кидком відкрив рахуноку матчі. Втім далі “Мавпи” швидко відігралися і тримали лідерство протягом усієї першої чверті. “Мавпи” виграли чверть з мінімальною перевагою – 12:13.

На старті другого періоду “Будівельник” налагодив набір очок. Яскраві кілька хвилин провів Роман Козлов, завдяки якому кияни вийшли вперед на відстань 5-ти очок – 20:15. Його запал підхопили партнери. Так, кияни трималися попереду протягом усієї чверті і на велику перерву пішли в якості лідерів – 34:28.

У третій чверті “Мавпи” відіграли своє відставання і самі вийшли вперед. Однак стабільного почастачання очок налагодити не вдавалося. У баскетболістів не йшов кидок як з дальної, так і середньої відстані. В атаці “Мавпи” частіше сподівалися на Дмитра Скапінцева, який господарював на обох щитах. Втім кияни не дали черкасцям відірватися в рахунку, а втримали мінімальне лідерство – 47:46.

У заключній чверті картина на майданчику не змінилася. “Будівельник”, попри усічену ротацію не відпускав “Мавп” у рахунку, а в останні хвилини взагалі вийшов уперед. Справжнім героєм зусрічі став Стівен Буртт, котрий перевершив рекорд Кобця за результативністю в сезоні і здобув 39 балів. Американський українець у вирішальні миттєвості матчу стабільно набирав очки і самотужки витягнув для команди перемогу. У підсумку 73:68, “Мавпи” поступаються в Києві.

Найкращим у складі “Мавп” став Дмитро Скапінцев – 14 очок + 12 підбирань. Дабл-дабл також оформив Сеад Хаджифейзович – 10+10 підбирань.

“Будівельник” – “Черкаські Мавпи” – 73:68 (12:13, 22:15, 13:18, 26:22)

ЧМ: Скапінцев – 14+12 підбирань; Хаджифейзович – 10+10 підбирань, 5 передач; Джонс – 11+7 підбирань, 4 передачі; Конєв – 9+5 підбирань, Бондаренко – 5+8 передач – старт; Кобець – 11; Дзюба – 4; Ткаченко – 3+3 підбирання, Сергеєв – 1.

Статистика матчу

Наступний матч “Черкаські Мавпи” проведуть 5 листопада на виїзді проти “Одеси”.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys