Олександр Бєліков: «Упевнений уболівальники допоможуть нам у матчі проти «Прометея»

28 Жовтень, 2019

Після паузи, пов’язаної з матчами Кубка України, поновлюються ігри Суперліги Парі-Матч

 

Уже цієї середи, 30 жовтня, «Черкаські Мавпи» зіграють з лідером турнірної таблиці –  СК «Прометей». Початок гри о 19:00.

Прес-служба «Черкаських Мавп» перед цим матчем поспілкувалися з одним із кращих гравців ліги захисного плану – Олександром Бєліковим.

Олександре, «Черкаські Мавпи» провели 7 офіційних матчів у сезоні з яких виграли 5, як можеш оцінити старт чемпіонату для твоєї нової команди?

Сам старт сезону, зважаючи на цифри, доволі непоганий. Нам вдалося взяти свої очки і у кожному матчі боротися за перемогу. Але я впевнений, що нам є куди додавати, поки ми лише на шляху до своєї гри і наш максимум значно більший, в першу чергу у малюнку гри.

«Черкаські Мавпи» на початку сезону приємно здивували своїми бійцівськими якостями, саме це головна зброя команди у цьому сезоні?

Так укомплектована команда, як ви бачите. Кожен з гравців з характером і жоден з нас не хоче програвати. Це виділялося ще у передсезонних матчах, це помітно і у регулярному чемпіонаті. Навіть, якщо перед грою у нас здавалося б невеликі шанси на успіх ми будемо битися на перемогу і це те, що може привести нас до хорошого результату у чемпіонаті.

У Черкасах ти отримуєш найбільші ігрові хвилини у своїй кар’єрі (32.5 у середньому за гру), уже звик до ролі майже незамінного гравця і як себе фізично почуваєш у такому ритмі?

І два попередні сезони я не мало грав (сміється). В «Одесі» було 28-29 хвилин. Я тобі скажу так, що до ігрових хвилин я сам голодний, ветеранський вік ще не настав. Фізично почуваю себе більш ніж добре, маючи 32 хвилини. Якщо я буди корисний тренеру і команді 40 хвилин на майданчику, без особливих труднощів відіграю і без замін.

Як тобі конкуренція у цьому чемпіонаті?

За останні 5-6 сезонів – це найсильніший чемпіонат. Тут я нікого не здивую. В Україну повернулися сильні легіонери та деякі гравці рівня збірної. Чесно скажу, що я навіть дещо здивований такому стрімкому росту конкуренції. Тут ще й на старті гонка озброєння від лідерів. «Прометей», «Дніпро», «Київ-Баскет» зібрали дуже сильні склади а дехто з них ще підсилився. Попри це усі розуміють, що будь-яка інша з команд чемпіонату може обіграти потенційних лідерів. Чемпіонат обіцяє бути дуже цікавим.

За статистикою «Прометей» на старті сезону видає абсолютно кращий результат, вони виграли усі 6 матчів. Уже у середу ви граєте в Черкасах проти збалансованого складу цієї команди.

«Прометей» хороша команда, яка має ще й дуже сильного тренера. Навіть при наявності таких гравців, як Калпеппер і Трент він примушує команду грати у правильний баскетбол, без якихось невиправдано хаотичних рухів. Усе у їхній грі доволі збалансовано та грамотно. Водночас це не означає, що їх не можна обіграти. Уже цієї середи ми це спробуємо зробити на своєму майданчику. Нам не потрібно нічого вигадувати, просто продемонструвати свої бійцівські здібності та характер. Дуже сподіваюся і на наших уболівальників, які упевнений допоможуть!

Так вийшло, що у нинішньому складі «Черкаських Мавп» обмежена ротація у позиції великих гравців. Тобі доводиться виконувати функції четвертого номера, боротися за відскок і зараз ти один із кращих підбираючих команди (5.8 підбирання). Тобі комфортно у цій ролі?

Я прекрасно знаю чого хочуть від мене у команді і комфортно себе почуваю у цій ролі. З підбирання у мене ніколи не було проблем я завжди на нього йду, так цифри можливо і найбільші, але і ігрового часу я отримую багато. Водночас розумію, що я є одним із важливих елементів нашого захисту, готовий завжди йти на підстраховку, допомагати усім партнерам у епізодах, коли вони пропустили свого гравця. У нападі моє завдання пришвидшити команду.

У 10-ці найрезультативніших гравців Суперліги Парі-Матч лише один українець (А. Ковальов). Це пов’язано з підвищенням якості легіонерів, чи ти думаєш українці у цьому чемпіонаті ще не сказали своє останнє слово?

Я впевнений, що українці у нападі ще скажуть своє слово. Але кожен має виконувати свої функції на майданчику. Припустимо у нас Райт і Хаджифейзович мають прекрасний відсоток реалізації, навіщо у них забирати хліб, якщо це дає результат команді. У кожного своя роль, забивати не завжди головне. Давайте подивимося на інший аспект. Лукашов зараз заслужено очолює рейтинг кращих асистентів ліги, а Корнієнко кращий підбираючий чемпіонату. Усі роблять свою роботу.

Ти родом з Бердянська, але усю свою професійну кар’єру провів в Одеській області. 7 сезонів у «Хіміку» та два в Одесі. «Мавпи» для тебе перша не одеська команда. Уже встиг повністю обжитися у Черкасах?

Так, дуже швидко. Я відразу переїхав сюди з родиною і почуваю себе уже як дома. Тут хороше місто, є Дніпро і прекрасна природа. Місто доволі компактне і усі знають «Черкаські Мавпи», тут упізнають тебе на вулиці. В Одесі такого не було. Побутові речі теж на високому рівні, менеджмент клубу допомагає.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»

Турнірна таблиця. Регулярний сезон

В/П      ОЧКИ

1. СК “ПРОМЕТЕЙ” (Кам’янське)  6/0        12

  1. БК “ДНІПРО” (Дніпрo)                4/1          9
  2. БК “ХІМІК” (Южне)                     4/1          9
  3. БК “ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ”         3/2          8
  4. БК “ЗАПОРІЖЖЯ”                       2/4          8
  5. БК “КИЇВ-БАСКЕТ”                     2/2          6
  6. БК “ОДЕСА” (Одеса)                   1/4           6
  7. БК “ХАРКІВСЬКІ СОКОЛИ”    0/6          6
  8. МБК “МИКОЛАЇВ”                      1/3          5


http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys