Стартувала баскетбольна Аматорська ліга Черкащини

23 Листопад, 2020

Боротьбу за нагороди ведуть десять команд. 21 листопада відбулися три гри.

Першими грали Дніпровські Акули та Легіон. У цьому матчі необхідно відзначити гравця БК “Легіон” – Саєнко Андрій. Він поставив рекорд цього сезону, набрав 51 очко та 11 підбирань. Дуже потужний double-double. Він став справжньою проблемою для Акул. Легіон отримав перемогу в цій грі з перевагою у 33 очки. Кінцевий рахунок склав 103:70, на користь БК “Легіон”.

Наступними на майданчику зустрілись команди дивізіону “Б” – БК “ЧП” та БК “Берегиня”. Всю гру команди тримали неабияку інтригу. За всю гру лідер змінювався 14 раз. Лише у останній чверті Берегиня змогла відірватися від свого суперника та отримати перемогу. БК “ЧП” отримали поразку з рахунком: 68:80.

Завершувався ігровий день грою БК “ЧДТУ” та команди з міста Сміла БК “Ассоль”. Досить неспокійно було на майданчику уже під кінець гри. Впродовж трьох четвертей БК “ЧДТУ” мало лідерство. А в останній десятихвилинці Ассоль не тільки наздогнали ЧДТУ, а й змогли переграти їх. Гра завершилась з рахунком 77:74 на користь БК “Ассоль”.

Джерело: Федерація баскетболу Черкаської областіhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys