«Черкаські Мавпи» з перемогою повертаються додому з Тернополя

11 Грудень, 2020

11 грудня у складному і видовищному матчі черкаські баскетболісти на виїзді здолали абмітного новачка Суперліги Паріматч – БК «Тернопіль»

“Черкаські Мавпи” переконливо увійшли у гру. Зі старту команду за собою повів Сергій Попов, який самотужки набрав 5 балів. Його запал підтримали інші лідери – Райт-Джонс і Конєв. Як результат, вже за перші п’ять хвилин перевага “Мавп” сягнула спочатку 8-ми, а потім і 14-ти очок! Баскетболісти “Тернополя” ніяк не могли набирати очки, справжнім домінатором у трисекундній зоні був Дмитро Скапінцев. Наш центровий за стартову чверть роздав 4 блок-шоти! Різниця “Мавп” у 10 очок трималася усю чверть, лише в останній атаці Павло Буренко своїм дальнім кидком дещо скоротив відставання “Тернополя” – 19:26.

У другій чверті “Мавпи” дещо знизили оберти і “Тернопіль” поступово почав наздоганяти. Калхун і Боуі створили ривок команди, і “Тернопіль” наприкінці чверті спочатку зрівняв рахунок, а потім і вийшов уперед – 39:37.

У третій чверті гравці “Тернополя” відчули впевненість у своїх діях. Швидкі атаки команди розганяв Едріан Боуі, що дозволило господарям втекти на відстань шести очок. Втім у середині чверті увімкнувся Діон Райт, який завів “Мавп” і разом з партнерами зрівняв рахунок. А в останній атаці третьої чверті Сергій Попов поцілив неможливий базер і знову вивів черкасців уперед – 59:61!

У заключній чверті господарі за рахунок хороших дій у захисті зупинили атаки “Мавп” і повернули собі лідерство. Втім у середині чверті Іван Ткаченко влучив надскладний триочковий кидок, а в наступній атаці здійснив перехоплення, що дозволило команді набилизитися на відстань двох балів – 71:69. У заключні хвилини на майданчику була напружена і рівна гра. За дві хвилини до кінця чверті “Мавпи” здійснили кілька вкрай важливих атак. У цей момент черкасці зібрано зіграли у захисті. А в нападі ключовий дальній поцілив Кемерон Джонс, а згодом якісно відпрацював у захисті. Як наслідок, в останні секунди черкасці мали переваг, яку вже не відпустили. У підсумку, 77:81 – друга перемога в сезоні!

Справжнім героєм матчу став Діон Райт. Американський форвард провів найрезультативнішу гру у сезоні, оформивши потужний дабл-дабл – 26 очок+10 підбирань.

“Тернопіль” – “Черкаські Мавпи” – 77:81 (19:26, 20:11, 20:24, 18:20)

ЧМ: Райт – 26+10 підб; Джонс – 14+8 підб, 6 пер; Конєв – 12+5 підб, 4 пер; Скапінцев – 10+4 підб, 6 блок; Попов – 9+3 підб, 4 пер – старт; Ткаченко – 6; Хаджифейзович – 2; Бондаренко – 2.

Наступний матч команда відаграє вже 18 грудня. У ПС “Будівельник” “Черкаські Мавпи” приймуть “Прометей”. Початок гри о 16:00!http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys