На «ЧЕРКАСИ-АРЕНІ» відбулися стартові поєдинки ВЮБЛ серед юнаків 2007 р.н. дивізіону «А»

15 Грудень, 2020

У матчах Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України взяли участь команди ДЮСШ-7-JUNIOR (Xapків), КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи, ВОСТОК (Лозова), СДЮСШОР-ПРОГРЕС-(Крюківщина), ПОЛІТЕХНІК-СДЮСШОР УКРАЇНА (Xapків), АКУЛИ (Київ).

Команда юнаків «КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи-2007» виграла два з трьох матчів у рамках другого туру чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

Володимир Мірошник, головний тренер «КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи-2007»:

«Довгочікуваний тур відбувся в Черкасах. У цьому турі зуміли здобути дві перемоги у трьох матчах – результат непоганий, але могли досягнути більшого. На жаль, не змогли в повному обсязі виконати і втілити в ігрових моментах ті елементи в обороні, над якими працювали».

Усі матчі були досить рівними. У першій грі з командою ДЮСШ-7-JUNIOR (Xapків) черкащани мали гідний вигляд на фоні потужної команди, однак поступилися з рахунком 68:60, хоча протягом всієї гри підопічні Володимира Мірошника не відпускали суперника в рахунку.

У другій грі проти команди ПОЛІТЕХНІК-СДЮСШОР УКРАЇНА (Xapків) “Мавпи” боролися протягом усього матчу. Так, були помилки, але головне, що була боротьба і бажання перемогти. Маємо перемогу 58:54.

В заключній грі туру черкаські юнаки добре відпрацювали протягом всього матчу. Боролися на кожному міліметрі майданчика, гарно відпрацьовували в захисті. Був діалог між хлопцями. Внесли правки у порівнянні з попередніми матчами. Як результат — ще одна перемога. Рахунок 95:56.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys