«Мавпи» провели завершальну офіційну гру у 2020 році

18 Грудень, 2020

Черкаська команда на домашній арені 18 грудня зустрічалася з камяниським «Прометеєм».

Перша чверть для Мавп пройшла, досить, непогано. Вже на перших хвилинах черкасці захопили невеличке лідерство та утримували його до кінця чверті. Хоча, це було непросто, Прометей постійно наступав на п`яти. Перемога у першій чверті стала можливою завдяки Кемерону Джонсу, який набрав 11 очок та став самим результативним гравцем у першій чверті.

Вже у другій чверті результативність Мавп стала гіршою. Поступово їх опоненти почали брати лідерство у “свої руки”. І вже у кінці першої половини Прометей мали перевагу  у 13 очок.

Попри всі зусилля, Мавпам не вдалось нав`язати боротьбу у третій чверті. Баскетболісти Прометея не тільки утримали свою перевагу, а й збільшили її. На кінець чверті, суперники Мавп мали перевагу у 22 очки. В останній чверті, велика кількість швидких відривів “Прометея” не залишили шансів для черкащан. “Черкаські Мавпи” отримують поразку в останній грі у цьому році з рахунком 58:84.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys