«Черкаські Мавпи» здобули третю поспіль перемогу

23 Січня, 2021

Черкаські баскетболісти 23 січня вибороли свою п’яту перемогу у Суперлізі Паріматч. У Миколаєві команда Максима Міхельсона з рахунком 83:78 здолали місцевий баскетбольний клуб

Матч у “Миколаєві” “Мавпи” почали більш, ніж вдало. Черкасці з перших хвилин приголомшили суперника ривком 7:0, на що Валентин Берестєнв був змушений реагувати тайм-аутом. Черкаські баскетболісти були заряджені на роботу у захисті, що давало результати в атаці. Максим Міхельсон запропонував своєму суперникові активний пресинг по всьому майданчику, до чого “корабели” виявилися не готові. Так, “Мавпи” вже до кінця чверті відірвалися на відстань 10-ти очок.

У другій чверті запал Конєва, Джонса і Скапінцева підтримав Діон Райт, котрий переграв у трисекундній зоні Конате і Приймака. Так, ще до середини чверті черкасці збільшили гандикап до 15-ти очок. У певний момент господарі зібралися і дещо скоротили відставання. Важливі очки здобули Конате і Едж. Однак до великої перерви “Черкаські Мавпи” повернули собі комфортну перевагу – 32:45.

У третій чверті господарі зібралися і за перші кілька хвилин скоротили відставання до шести очок. У “Мавп” взагалі розладналася атака, тоді як баскетболісти “Миколаєва” здійснили вражаючий ривок і до середини чверті навіть вийшли вперед – 48:47. Бігмени “Миколаєва” швидко “посадили” на фоли черкасців. Ще до середини чверті п’ятий фол отримав Антон Дзюба, фол-трабл був у Райта і Скапінцева.

У четвертій чверті на паркеті вже панувала більш рівна гра. Черкасці на старті знову здійснили невеличкий ривок. Партнери часто загравали Дмитра Скапінцева, котрий впевнено перегравав своїх опонентів у трисекундній зоні. Так, “Мавпи” відірвалися на відстань шести пунктів, втім “корабели” відповідали і не відпускали в рахунку. Втім героєм зустрічі став Кемерон Джонс. За кілька хвилин до кінця періоду американець поцілив важливий триочковий, а потім додав ще два з проходу і повернув “Мавпам” комфортне лідерство. У заключні хвилини черкасці чітко відзахищалися і зуміли довести гру до перемоги – 76:83! Це вже третя перемога “Мавп” поспіль.

Найкращим гравцем матчу став Кемерон Джонс. Плеймейкер здобув 25 очок (8-13 з гри, 5-7 триочкові), зробив 6 підбирань і віддав 5 передач.

“Миколаїв” – “Черкаські Мавпи” – 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26)

ЧМ: Джонс – 25+6 підб, 5 пер; Скапінцев – 16+7 підб; Ткаченко – 9+9 підб; Конєв – 9+2 підб; Руслов – 0 – старт; Райт – 12+5 підб; Дзюба – 6+2 підб; Попов – 3+4 пер; Бондаренко – 3.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»