«Черкаські Мавпи» у матчі з БК «Запоріжжя» продовжили переможну серію до 4-ох ігор

28 Лютого, 2021

Черкаські баскетболісти 28 лютого на характері здобули чергову перемогу у чемпіонаті – 81:71.

У першій чверті Запоріжжя змогло повести +2 завдяки більш кращій грі під щитами. Підопічні Валерія Плеханова зробили 14 підбирань, тоді як суперник – 11. Це давало змогу проводити кидки другого шансу з чим гості справлялися – 7 реалізованих пострілів проти 6.

В наступній 10-хвилинці запоріжці вирішили заволодіти більш впевненим гандикапом. Вони закинули 4 триочкових проти двох у суперника, а загалом реалізували 9 пострілів з гри проти 6. Також вони продовжували краще грати під щитами – 13 підбирань проти 9. Все це призвело до того, що господарі почали програвати 11 очок.

Проте, Черкаські Мавпи не здалися. Вони повністю перевернули гру на свою користь у третій чверті забравши її собі – 31:10. Підопічні Максима Міхельсона реалізували 12 пострілів серед яких 5 триочкових. На це гості змогли відповісти лише чотирма кидками (2 з дальньої).

З перевагою +10 господарі розпочали заключну частину і досить впевнено її зберегли. Вони відповідали кидком на кидок, про що і говорить нічийний рахунок чверті – 18:18. Загалом, перемога Мавп – 81:71.