У чемпіонаті Черкас з баскетболу зіграні чотири поєдинки

7 Березня, 2021

У двох матчах спостерігалася напруга до останніх секунд зустрічі і команди-переможниці виграли з різницею лише у два бали

Відкрили ігровий день команда з Золотоноші “Легіон” та “Дніпровські Акули”. Дуже видовищною була гра. Декілька раз “Акули” наближались впритул до “Легіона”, напруга трималась всієї гри. Кінцевий рахунок – 72:70, на корить “Легіона”.

Наступна гра розпочиналась досить легко для “Ветеран-Баскет”. Але “Смайл-Баскет” до останніх секунд не здавались. Лідер гри змінювався 9 разів, протягом усієї гри. Та все ж, перемога далась “Ветеранам”. Рахунок – 95:99.

Далі грали “ЧП” та “Берегиня”. Половину гри відчувалася неабияка інтрига на майданчику. Команди грали, майже, на рівних. Але під кінець гри, гравці “Берегині” змогли обіграти “ЧП”. Гра завершилась з рахунком 64:79.

Останнімі зустрілись на майданчику гравці з команд “ЧДТУ” та гості зі Сміли – “Ассоль”. Прикро, але відчутної боротьби на майданчику, майже, не було. “Ассоль” більшу частину гри були лідерами в рахунку. Гра завершилась перемогою команди зі Сміли, рахунком 69:98.