12 березня «Черкаські Мавпи» зустрічаються на виїзді з БК «Одеса»

12 Березня, 2021

Чергова зустріч команд почнеться о 19:00. Онлайн: mavpabasket.com, Обозреватель, YouTube, ВІККА (запис)

Вкрай важливе протистояння у боротьбі за плей-оф. “Одеса” зараз знаходиться в не найкращому гуморі. Команда Олега Юшкіна значну частину сезону посідала 8-му сходинку, а останнім часом 9-ту. Але після двох прикрих поразок минулого тижня пропустила вперед “Харківських Соколів” і тепер розташувалася на 10-ій позиції. Безперечно, такий стан справ не влаштовує команду.

Наприкінці лютого одесити здобули яскраву перемогу над “Будівельником”, але закріпити успіх не зуміли. Спочатку команда у надпринциповому протистоянні в овертаймі поступилася “Харківським Соколам”, а потім програла “Дніпру”.

У “Черкаських Мавп” в останні тижні ситуація налагоджується. Після яскравого виступу у баблі і перемог над “Київ-Баскетом” та “Тернополем” черкасці на власному паркеті здолали ще одного фаворита – “Прометей”, а згодом переконливо розібралися із “Запоріжжям”. Як результат, гарячий стрік із чотирьох перемог поспіль. Минулий тиждень “Мавпи” пропустили і цей  час команда Максима Міхельсона витрачала на налагодження командних взаємодій та адаптацію новачків – Янга та Вільямса. Матчі з “Прометеєм” та “Запоріжжям” пропустив Володимир Конєв, але капітан цього тижня почував себе краще, тренувався з основною групою і поїхав з командою на ці матчі. Очікуємо на повернення капітана.

По сезону “Одеса” і “Мавпи” мають рахунок 1:1. У першому колі черкасці обескровленим складом поступилися на виїзді, а в другому колі в січні впевнено переграли суперника. До дедлайну дозаявок обидві команди підсилилися новачками. До “Одеси” приєдналися форвард Терік Бріджман та захисник Дюк Монді. У “Мавп” же з’явилися Кемерон Янг і Аарон Вільямс. У кожної з команд новачки ще не показали свою найкращу гру, але ротація одеситів і черкасців розширилася.

В “Одеси” вся увага прикута до гри захисника Юрія Кондракова, котрий по сезону здобуває 14.8 очка і є лідером команди. Також стабільно грає Клим Артамонов. У “Мавп” перевага над суперником у трисекундній зоні. Скапінцев і Райт мають переконливіший вигляд за Рамела Брауна та Романа Новікова. Втім гра буде непростою для кожної із команд. Адже значення перемоги у протистоянні із прямим суперником важко переоцінити.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»