Святослав Михайлюк: «Завдання – швидко влитися в команду і допомогти Оклахомі перемагати»

17 Березень, 2021

Гравець збірної України Святослав Михайлюк змінив клуб в НБА. «Детройт Пістонс» обміняли українця в «Оклахому-Сіті Тандер».

Черкащанин вперше прокоментував свій перехід:

– Мені сподобалася організація, хороші люди, гарне місто. Тут зібрана хороша група молодих гравців. Я приблизно одного віку з більшістю гравців. Думаю, це допоможе мені влитися в колектив.

Обмін став для мене несподіванкою, але тепер я тут. Посеред сезону складніше вписатися в нову команду, але я постараюся це зробити якнайкраще. Робитиму все, що скаже тренер. Потрібно розтягувати майданчик, бути самим собою, старанно працювати в захисті.

В Оклахомі зібрані не егоїстичні гравці, команда добре рухає м’яч, гравцям не важливо, хто заб’є, головне – щоб команда перемогла. Це головна якість в команді. Мені потрібно вписатися в команду і робити все, щоб вона перемагала, я вважаю, що можу допомогти.

«Черкаські мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys