Головний тренер «Мавп» Максим Міхельсон про найближі матчі, що будуть зіграні 18 та 20 березня

18 Березень, 2021

Обидві зустрічі відбудуться на виїзді: 18 березня (початок о 19:00, онлайн: mavpabasket.com, Обозреватель, YouTube) «Черкаські Мавпи» грають із «Дніпром», а 20 березня (початок о 16:00) зустрічаються із «Харківськими Соколами».

“Черкаські Мавпи” здійснюють черговий вояж у рамках баскетбольної Суперліги Паріматч. Напередодні важливих матчів третього кола проти “Дніпра” та “Харківських Соколів” на сайті БК «Черкаські Мавпи» опубліковане інтерв’ю з головним тренером «Черкаських Мавп» Максимом Міхельсоном у якому керманич команди поділився думками стосовно прийдешніх ігор, окреслив завдання на останні матчі та розповів, як проходить адаптація американських новачків.

– Про матчі з “Дніпром” та “Харківськими Соколами”:

– Їдемо на черговий складний тур чемпіонату, граємо із командами з різних частин таблиці. Зрозуміло, що кожна команда має свої завдання. Ми, нарешті, потрапили у зону плей-оф, вийшли на 8-му позицію. Тому останні тури граємо з огляду на це завдання – закріпитися у зоні плей-оф. На сьогодні є дві команди, які нас підтискають – Одеса і Харків. Зрозуміло, що під час виїзду на Південь України і на Схід України, основними нашими конкурентами була “Одеса” і зараз “Харківські Соколи”. Минулого туру вдалося у непростому матчі вдалося здолати “Одесу”. У тій грі віддали багато сил і емоцій, можливо, десь їх не вистачило в грі з “Хіміком”. Так вийшло що за календарем ми вже через два дні після повернення з Южного маємо вирушати до Дніпра і Харкова. За цей час провели всього два тренування. На скільки можливо за цей час, підготувались до нового суперника та розібрали свої помилки. Маю надію, під час наступного туру зможемо їх виправити та здобути потрібний результат. З “Дніпром” для нас самих буде дуже цікава гра, завжди хочеться добре зіграти проти лідера, обіграти одного з лідерів чемпіонату. Для гравців це виклик і мотивація, свого роду тест. З іншого боку стратегічним для нас є матч із “Соколами”. Нам потрібна перемога для закріплення у зоні плей-оф. Намагатимемося розподілити сили, щоб боротися за перемогу в обох цих матчах.

– Про налаштування на “Харківських Соколів”:

– Харків додав однозначно. На це є кілька причин: перше – це нові гравці достатньо високого рівня. Другий момент – Харків мав час на підготовку. Клуб не відправив у бабл до Києва основний склад, потім була перерва на ігри національноі збірної. Таким чином, команда мала фактично місяць на підготовку до чергового туру. Вони цей час працювали і з новим тренером показали хороший результат (перемоги над “Одесою” та “Хіміком” прим.). Ми проводили скаутинг “Соколів”, зараз бачимо, що вони повністю змінили малюнок гри. Новий тренер повністю перебудував напад, практично нічого зі старого Харкова не лишилося. Є зміни у захисті, нові варіанти зонного пресингу, інші вимоги при захисту пік-н-рола. Після приходу нового головного тренера команда завжди грає бадьоріше, це ми і побачили у цих матчах. З такою командою буде грати складно. Бачимо, що в Україні ще одна команда стала сильнішою. На сьогодні погляньте на Харків, Одесу, Миколаїв та нас. Ці команди знаходяться внизу турнірної таблиці, б’ються за восьму сходинку плей-оф. Але, незважаючи на свої позиції – можуть “вкусити” будь-якого лідера чемпіонату! А при зустрічі між собою взагалі рівень напруги максимальний. Кожен розуміє що кожна гра на вагу золота! Зараз в Одесі була “м’ясорубка” , ніхто не хотів відступати. Не менш напружена гра буде у Харкові.

– Про адаптацію новачків:

– Кемерону і Аарону, як і будь-яким новачкам, потрібний час на адаптацію, щоб вникнути у наші вимоги у захисті і нападі. Ситуація у чемпіонаті не проста, закінчується третє коло, тому кожна перемога для нас неймовірно важлива.  У нас багато схем нападу, різні системи захисту. Нові гравці отримали дуже великий обсяг інформації. Зрозуміло, для будь якого гравця прийти у другій половині сезону в нову команду і за два тижні засвоїти цей обсяг інформації дуже складно. Наші хлропці не виключення.

Янгу цей процес дається швидше. Він граввець більш всикого класу, грав на високому європесйському рівні в “Канту”, був лідером у своєму коледжі в NCAA. Його клас і рівень баскетбольного IQ дуже високий. Для Аарона, який не має досвіду гри у системному баскетболі на такому рівні, адаптація дається складніше. Хоча він старанно працює. Вони обидва хороші хлопці, немає ніяких претензій ні по людських якостях, ні по роботі. Сподіваюся, що ми зможемо від Аарона отримати віддачу. Можливо не так швидко, як з Янгом та іншими іноземцями, але вірю що він нам допоможе.

– Про гру команди в останніх турах:

– Звісно, зараз прихід нових гравців дещо позначився на командному малюнку гри, при їх виході на майданчик час від часу трапляються якісь непорозуміння з партнерами, але це тимчасові складнощі. Тренерський склад та гравці це розуміють та всіляким чином допомагають новачкам. Всі зацікавленні в тому, щоб вони швидше адаптувалися, тому що ми маємо попереду ще багато матчів регулярного чемпіонату, кубок України, та маю надію ігри плей-оф. Ми маємо досить цікавий склад зараз, мені подобається дуже різнопланова ротація в кожній позиції. Єдина позиція, яку нам так і не вдалося зміцнити після розірвання контракту з Сеадом Хаджифейзовичем – це позиція п’ятого номера, де Скапінцеву просто нема рівноцінної заміни. Але і в цьому шукаємо позитив, оскільки в таких умовах більше ігрового часу отримує молодий Ігор Сергеєв, а можливо і ще хтось з наших молодих вихованців.

На власний паркет команда повертається 27 березня! О 16:00 “Мавпи” грають із принциповим суперником – “Миколаєвом”.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys