Надважлива перемога! «Мавпи» громлять «Соколів»!

20 Березень, 2021

Без шансів для суперника! «Черкаські Мавпи» здобули одну з найбільш упевнених перемог у сезоні. У Харкові підопічні Максима Міхельсона розібралися із «Соколами» 57:83.

Черкасці впевненіше розпочали матч. Підопічні Максима Міхельсона загравали у трисекундній зоні Дмитра Скапінцева, котрий за короткий проміжок часу набрав 6+6 підбирань. Так, більшу частину чверті черкасці були попереду, але до кінця періоду харків’яни відігралися і вийшли вперед, та ненадовго. Кемерон Янг в останній атаці чверті вколотив яскравий слем-данк і вивів команду вперед 17:18.

На другу чверть «Черкаські Мавпи» вийшли зарядженими. Зі старту Ткаченко і Конєв поцілили два поспіль важливих триочкових і започаткували ривок команди. Партнерів підтримав Діон Райт і вже більшу частину чверті «Мавпи» мали лідерство у 8-10 очок. Цієї переваги гості не відпустили до великої перерви, пішовши на відпочинок за комфортного рахунку 30:39.

У третій чверті «Мавпи» приголомшують суперника грандіозним ривком, який дозволив команді відірватися на відстань 20-ти очок 35:55, а до кінця чверті лише нарощували перевагу. Протягом 10-хвилинки черкасці потішили яскравими моментами – слем-данки Володимира Конєва і Антона Дзюби особливо варті уваги.

У четвертій чверті черкасці не дали суперникові наблизитися в рахунку, а продовжували гнути свою лінію. Незважаючи на те, що на майданчику були переважно резервісти, команда лише нарощувала свою перевагу. У підсумку 57:83, черкасці долають одного з головних суперників у боротьбі за плей-оф.

Відзначимо, що одразу чотири гравці «Мавп» здобули 10 і більше очок, а Дмитро Скапіцнев оформив потужний дабл-дабл – 16 очок + 14 підбирань, 5 передач та 2 блок-шоти!

«Харківські Соколи» – «Черкаські Мавпи» 57:83

ЧМ: Джонс – 4+4 підбирання, 3 передачі; Янг – 13+3 підбирання; Конєв – 11+5 підбирань; Сергеєв – 2+6 підбирань; Скапінцев – 16+14 підбирань, 5 передач – старт; Райт – 14+5 підбирань; Ткаченко – 10+4 пдібирань, 3 передачі; Вільямс – 6; Дзюба – 5+7 підбирань; Бондаренко – 2+4 підбирання.

http://mavpabasket.com/http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys