Капітан «Черкаських Мавп» переконаний, що у команди високі шанси цього сезону поборотися за місце у фіналі Суперліги

12 Листопад, 2019

Цього тижня до командних тренувань може приступити капітан черкащан Олександр Кольченко, який більше місяця тому отримав травму ребра у виїзній грі проти «Одеси».

Прес-служба черкаського клубу поспілкувалися із захисником перед повернення у загальну групу.

Олександре, давно тебе не бачили на ігровому майданчику. Як себе почуваєш?

Реабілітація йде за планом. За попередніми прогнозами відновлення після подібної травми триває 4-6 тижнів. Така травма у мене взагалі вперше, тому мені дуже важко оцінювати ситуацію. За самопочуттями уже повний порядок. Хоча ще тиждень два тому больові відчуття не давали можливості повноцінно працювати за індивідуальною програмою. Я вже тренуюсь: тренажерна зала, кидкові вправи – усе це присутнє. З понеділка уже сподіваюся повертаюсь у загальну групу. Більше того, я налаштований зіграти у матчі проти «Київ-Баскет», зрозуміло, що усе залежить від рішення лікарів, але бажання таке є. Дуже важко спостерігати за грою своєї команди у якій ти не можеш узяти участь.

Уже найближчьої суботи, 16 листопада, ви зіграєте на ранній стадії Кубка України проти «Київ-Баскету». Перша гра дома. Як ти дивишся на це протистояння?

Я дивлюся на цю пару і бачу у ній переможця, яким стане «Черкаські Мавпи». Очевидно, що буде дуже непросто, але ми впевнені у своїх силах. Наша гра і перемога у чемпіонаті показує, що проти «Київ-Баскету» можна грати і вигравати. Взагалі після того, як ми стали показувати хороший організований баскетбол стало зрозуміло, що грати на рівних можемо будь з ким. Зрозуміло, що у Києва більше досвідчених гравців, але у нас є інші сильні сторони.  У нас хороша бойова команда і прекрасна атмосфера у колективі, кожен буде битися за кожного.

Саме тому «Черкаські Мавпи» стали справжнім відкриттям початку сезону? Попри широкий лазарет та обмежену ротацію команді вдається показувати результат.

Дуже радий за хлопців. Вони дійсно показали хороший баскетбол і майже максимальний результат в останніх матчах. Нас «качнуло» у стартових іграх, ми не показили своєї кращої гри у іграх проти «Соклів» та «Дніпра» і деякі експерти почали закидати нам щось неприємне. Далі все стало на свої місця. Ми додали у бажанні, характері, дисципліні та організації. Думаю у нас високі шанси цього сезону поборотися за місце у фіналі.

Навіть такою обмеженою ротацією?

Деякі команди в останньому відрізку сезону грають у сімох. І це не завжди погано. Інколи коротка ротація може дати результат, але якщо так продовжується і далі то він може бути лише епізодичним. У нас трохи інша історія, у нас дійсно зараз не така широка ротація, але є молодь за яку я особисто дуже радий, кілька разів вони добре скористалися своїм шансом. Інші гравці отримали багато ігрової практики і поряд з хорошим результатом думаю і упевненість у собі. Зрозуміло, що на довгій дистанції коротка ротація ні до чого хорошого не приведе і це показав останній наш змазаний сезон. Уже з минулого тижня з командою почав тренуватися Вова Конєв днями приєднаюся я. Думаю ця допомога дасть приводи припинити усі розмови про ширину складу команди.

За матеріалами сайту БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys