«Черкаські Мавпи» без п’яти ключових гравців поступилися на виїзді «Тернополю»

22 Квітень, 2021

Незважаючи на усі проблеми, черкаська команда дала бій одному із лідерів чемпіонату.

Попри суттєві проблеми у складі, “Черкаські Мавпи” не відпускали “Тернопіль” в рахунку у першій чверті. На старті матчу обидві команди почергово відповідали на атаки одна одної. “Черкаські Мавпи” за собою повели Іван Ткаченко і Кемерон Янг, які  здобули по 7 очок. Втім на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів – 21:18.

У другій чверті поступово тернополяни почали забирати ініціативу у матчі. У підопічних Дмитра Забірченка активізувалися Калхун та Кальніченко, тоді як у Мавп все будувалося навколо Ткаченка, решта гравців допомагали лише відрізками. Так, вже до великої перерви гандикап господарів сягнув 11-ти очок- 45:34.

Після великої перерви “Черкаські Мавпи” намагалися здійснити погоню за “Тернополем”. У середині чверті черкасці провели кілька атак у швидких проривах, а згодом ініціативу на себе взяв Кемерон Янг, котрий поцілив здалеку і “Мавпи” скоротили відставання до трьох очок. Але “Тернопіль” на це відповів своїм ривком і повернув собі 10-очкове лідерство – 70:60.

Попри перевагу суперника в ротації, “Черкаські Мавпи” не складали зброї і мали шанси на камбек до останніх хвилин. Втім досвід та ширина складу “Тернополя”, все це далося взнаки. Господарі не відпустили переможний для себе результат – 88:79.

“Тернопіль” – “Черкаські Мавпи” – 88:79 (21:18, 24:16, 25:26, 18:19)

ЧМ: Ткаченко 22+5 підбирань; Янг – 23+4 підбирання; Бондаренко – 9+6 передач; Сергеєв – 2+7 підбирань; Дзюба – 11+8 підбирань – старт; Вільямс – 7+4 підбирання; Руслов – 5+3 передачі.

Наступну гру “Черкаські Мавпи” поведуть 25 квітня на виїзді проти “Київ-Баскета”.

Джерело: сайт БК “Черкаські Мавпи”http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys