Лідер «Черкаських Мавп» про очікування від найближчих матчів команди та чемпіонату загалом

9 Травень, 2021

9 травня черкаська команда на домашній арені перед іграми плей-оф проводить заключний матч регулярного чемпіонату. Суперник – БК «Харківські Соколи». Початок о 16:00

Лідер «Черкаських Мавп» Діон Райт напередодні заключного матчу із “Харківськими Соколами” поділився думками перед вирішальною частиною Суперліги Паріматч. Форвард розповів про налаштування на плей-оф, протистояння з “Київ-Баскетом” та свої найвищі амбіції.

– Цієї неділі ви фінішуєте у регулярному чемпіонаті. Які очікування від матчу з “Харківськими Соколами”?

– Це неодмінно буде непростий матч. “Соколи” не потрапили у плей-оф, але хочуть зіграти якнайкраще. На них не тисне результат, тому вони будуть віддаватися на максимум. Тому цей матч буде хороший у плані підготовки до плей-оф проти “Київ-Баскета”. Використаємо цей матч, щоб стати кращими.

– Для вас результат у цьому матчі не має значення, тому в яке головне завдання у грі – виграти чи відпрацювати схеми перед плей-оф?

– Звісно ми хочемо виграти гру. Ми хочемо вигравати усі матчі. Наш план – зіграти якнайкраще, набрати свою ігрову та фізичну форму перед плей-оф. Звісно ми хочемо перемогти, але разом з тим прогресувати, робити кроки у правильному напрямі і підійти до плей-оф увсеозброєнні.

– Що можеш сказати про “Київ-Баскет”, ти грав із цією командою тричі. Наскільки це складний суперник персонально для тебе?

– “Київ-Баскет” дуже сильна команда, вони не дарма посіли перше місце. У них є міцні фізично гравці передньої лінії, досить якісні гравці у задній лінії. Команда широка і різнопланова. Очікую, що буде довга і складна серія. Нам потрібно показати усю свою силу, щоб перемогти.

– Як готуєтеся до плей-оф? Які думки перед цією серією?

– Всі дуже серйозно налаштовані, кожен іде до спільної мети, розбираємо наші ігрові схеми,  покращуємо взаємодії.

– Протягом чемпіонату “Черкаські Мавпи” раз переграли “Київ-Баскет”, в інших іграх перемогли кияни. Що потрібно покращити, щоб перемогти у цій серії?

– Сезон довгий, ми з усіма зіграли багато матчів. Попередні ігри з “Київ-Баскетом” у минулому, ми винесли з них уроки і зараз готуємося до конкретної серії. У плей-оф буде зовсім інший баскетбол, неважливо, хто і як зіграв до цього. Все буде з чистого листа.

– Після хорошого ривка у березні, коли команда видала серію перемог, вийшла до фіналу Кубка України, у четвертому колі було багато поразок, десь був втрачений ритм. Як зараз відчуваєш, наскільки команда повернула свій тонус, свою найкращу гру?

– Це було у минулому. Ми всі наполегливо працюємо і стаємо сильнішими зараз. Попередні матчі забули, готуємося до “Харківських Соколів” і “Київ-Баскета”. Зараз наша команда грає значно краще, ми стали сильнішими, ми у кращому ритмі, ніж були. Протягом сезону багато гравців продемонстрували хороший прогрес. У кожного гравця був свій момент, коли він зіграв якнайкраще. У кожній грі хтось може себе проявити – це може бути Ігор (Сергеєв), це можу бути я, може бути Кем (Янг), Скапа, будь-хто. У нас дуже різностороння команда і ми доводили це протягом чемпіонату. Також відзначу усіх, як людей, у нас хороша командна хімія.

– Як в цілому оціниш рівень Суперліги у порівнянні з минулим роком?

– Коли я повернувся до США, я дивився матчі Суперліги. Безперечно, що цього року рівень чемпіонату значно виріс. Є гарно укомплектовані команди. Багато якісних гравців лишилося з минулого сезону, а інші колективи ще суттєво підсилилися. Зараз, зігравши з усіма командами, я пересвідчився у цьому. Навіть команди внизу таблиці достатньо сильні, тобто прохідних матчів немає. Скрізь потужні склади. Суперліга цього року – турнір значно вищого рівня, ніж раніше.

– “Черкаські Мавпи” вийшли до плей-оф з 8-го місця. Ви є андердогом у серії з “Київ-Баскетом”. Як вважаєш, чи може це допомогти вам? Адже на вас не буде такого сильного психологічного тиску.

– Я не думаю про наш статус і статус суперника. Не потрібно дивитися на турнірну таблицю, їхню статистику чи склад. Потрібно, щоб кожен викладався на максимум, демонстрував усі 100% своїх можливостей. У нас є ресурс, щоб переграти “Київ-Баскет” і ми прагнутимемо довести це. До того ж, у плей-оф може статися, що завгодно. Це зовсім інший рівень басктеболу, інша відповідальність та інтенсивність. Не думаємо про наш статус чи статус суперника. Моя головна мета – виграти чемпіонат із “Черкаськими Мавпами”. Ми вийшли до фіналу кубка, де програли. Зараз у нас є хороша можливість знову поборотися за трофей, для того я тут – досягати максимальних результатів. Вірю, що ми можемо це зробити, йдемо до цього.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys