«Черкаські Мавпи» 16 листопада програли «Київ-Баскету» – 82:100 у першій грі 1/8 фіналу Кубку України

16 Листопад, 2019

Попри повернення на паркет Кольченка та Конєва наші хлопці не зуміли впродовж всього матчу вдало захищатися проти гравців «Київ-Баскету».

 

Проте, так як це гра Кубку України – відповідно через тиждень в столиці буде зіграно матч №2, де хлопці Максима Міхельсона отримають шанс усе виправити.

Інтрига в поєдинку трималася майже до останнього. На початку команди продемонстрували високу результативність – 56 очок на двох, 30 з них набрали господарі.

У другій чверті гості вже не дозволили супернику подібного. Натомість самі відіграли відставання. А в другій половині кияни вже диктували свої умови.

Щоправда «Мавпи» могли ще змінити перебіг подій на свої користь. Їм майже вдалося це, та на заключних хвилинах не вистачило психологічної стійкості. Господарі стали багато помилятися та хибити, а гості впевнено крокували до сотні набраних балів.

Відтак перед другим матчем 24 листопада Київ-Баскет забезпечив собі 18 очок гостьової переваги.

ПІСЛЯМАТЧЕВІ КОМЕНТАРІ

Джерело: mavpabasket.comhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys