Баскетбольний рефері з Черкас посів сьоме місце у рейтингу найкращих арбітрів України

10 Липня, 2021

Технічна комісія ФБУ на підставі усіх зіграних матчів чемпіонату та Кубка України, а також згідно положенню про рейтинг суддів ліцензії A, визначила топ-15 найкращих арбітрів сезону 2020/2021 років.

Рейтинг суддів застосовується для визначення найкращих 15-ти суддів за підсумком сезону, що завершився; рекомендації суддів для обслуговування наступного сезону чемпіонату та Кубку України; ротації суддів (після визначення рейтингу за підсумком сезону, арбітр який посівши останнє місце переводиться у нижчий дивізіон); визначення кандидатів на участь у міжнародних семінарах ФІБА.

На 7-му місці у рейтингу черкащанин Євген Нагорний. Наш арбітр покращив свій показник у порівнянні з минулорічним (8-ме місце). Євген має категорію FIBA, і окрім матчів Суперліги Паріматч та Кубка України має право обслуговувати ігри єврокубків.

У списки для визначення рейтингу включаються судді, що брали участь в суддівстві не менш ніж 10-ти матчів чемпіонату та Кубку України серед команд вищого дивізіону останнього сезону.

Рейтинг суддів ФБУ сезону-2020/21

Ліцензія А

 1. Борис Рижик
 2. Микола Амбросов
 3. Сергій Защук
 4. Олександр Доценко
 5. Владислав Ісаченко
 6. Олександр Раєвський
 7. Євген Нагорний
 8. Юрій Щербак
 9. Олександр Опарін
 10. Володимир Пед’єв
 11. Денис Поворознюк
 12. Віктор Хоменко
 13. Сергій Чайковський
 14. Сергій Тисленко
 15. Олександр Біда

Джерело: сайт БК “Черкаські Мавпи”