«Черкаські Мавпи» підготовку до старту нового сезону почнуть 16 серпня

7 Серпня, 2021

За інформацією клубного сайту спочатку баскетболісти пройдуть медичні тести, після чого розпочнуть роботу. До табору викликані усі баскетболісти команди, у яких є наявні контракти на наступний сезон.

Прибудуть до команди і новачки, улюбленці черкаських уболівальників Олександр Кольченко і Макс Конате.

Зараз “Черкаські Мавпи” активно ведуть роботу над підсиленням складу легіонерами.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

“Збори почнемо з 16 серпня. В принципі формування українського ростера завершено. Приступаємо до формування ростера легіонерів. У цьому напрямку зараз просто цілодобово ведеться велика робота. На збори традиційно плануємо крім основного складу залучити кілька гравців нашої молодіжної команди, у кожного з них буде шанс проявити себе, подивимося хто зможе після літа нас здивувати! І також на першому тижні залучимо, як і обіцяли минулого року, переможців нашого «Ten stars basketball challenge!» Геращенко Назара і Любенську Анастасію. На жаль, минулого року через обмеження по COVID-19 ми не змогли цього зробити, але обіцянку свою пам’ятаємо і обов’язково реалізуємо”.

 

Очікується, що протягом тренувального табору до команди приїздитимуть потенційні новачки, які будуть проходити трай-аут у “Черкаських Мавпах”.