Склад «Черкаських Мавп» підсилив ще один легіонер

28 Серпня, 2021

Услід за підписанням американського захисника Родні Первіса, черкаський баскетбольний клуб підсилився американським бігменом Дювоном Максвеллом (1991 р.н., 201 см).

Форвард, який грає на позиції четвертого номера має підсилити передню лінію команди.

Максвел є випускником університету Гемптон, який він завершив у сезоні 2013/14. В останному сезоні в студентському баскетболі Дювон у середньому за гру здобував 14.8 очка і робив 7.9 підбирання. Після NCAA Максвелл не був задрафтованим в НБА і одразу почав кар’єру за кордоном. 29-річний баскетболіст має величезний досвід виступів у низці чемпіонатів.

У послужному списку Максевела чемпіонати Канади, Аргентини, Бахрейну, Ізраїлю, Японії, Мексики та Франції. Американський баскетболіст досить переконливо діє під щитами, протягом кар’єри у середньому за гру здобуваючи понад 7 підбирань.

Попередні два сезони бігмен провів у клубі “Шартр-Баскет”, який бере участь у третьому за силою дивізіоні чемпіонату Франції. У сезоні 2020/21 Маквелл у середньому за гру здобував 18.5 очка та робив 7.3 підбирання, 2.5 блок-шота, реалізовуючи кидки з показником 54.5%.

До цього “Черкаські Мавпи” підписали американського захисника Родні Первіса.

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»