Головний тренер «Черкаських Мавп» М.Міхельсон поділився враженнями від участі у турнірі у Харкові

7 Вересня, 2021

На днях «Черкаські Мавпи» у рамках підготовки до нового сезону «Avantazh Cup». Команда здобула перемогу над “Хіміком” та поступилася “Харківським Соколам” і “Тернополю”.

Після повернення додому головний тренер “Мавп” Максим Міхельсон поділився думками про цей турнір.

– Дуже задоволений тим, що ми взяли участь у турнірі в Харкові. Через те, що поїхали в усіченому складі, наші гравці відіграли десь понаднормово. Наша команда проявила бойовий характер, тому у кожній грі намагалася зачепитися і боролася за перемогу. Кожен із гравців відпрацював на 110%. Враховуючи той стан, в якому ми поїхали, турнір провели на високому рівні.

– Макс Конате не зіграв в останньому матчі. Яка у нього ситуація?

– В останній грі вирішили не задіювати Макса. У нього дещо запалилося коліно, тому вирішили не ризикувати і поберегти його. В передостанній грі Родні Первіс отримав невеличке ушкодження, але виявив бажання грати і допомогти команді, мотивуючи це тим, щоб на інших гравців не було занадто великого навантаження.

– Як оціните гру всіх новачків команди?

– Зараз рано робити якісь висновки. Трай-аути хлопців ще продовжуються. Цей турнір яскраво показав одне – у нас підібрався склад людей з великим характером. Максвелл фактично з літака поїхав на турнір, Родні побув лише на кількох тренуваннях, а незадовго до турніру він отримав прививку Johnson & Johnson, тому у першій грі почував себе недобре. Хлопці дуже приємно здивували і зарядили оптимізмом. У нас було лише 7 гравців + 2 молодих хлопці – Івану Токовенку 17 років, Юрію Романовському 20, але в нього немає досвіду гри на такому рівні. Незважаючи на все це, ми з усіма боролися. Якби навіть програли всі матчі, я б сказав те саме. Команда показала і мені, і всім свій характер. Головне, щоб люди, яких ми підпишемо надалі, були на тій же хвилі, що і вся команда. Єдиний негатив, що хлопці відіграли понаднормово стосовно ігрового часу.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»