«Мавпи» у Черкасах провели два товариські поєдинки з «Харківськими Соколами»

12 Вересня, 2021

10 та 11 вересня у спортивному комплексі «Будівельник» черкаські баскетболісти у рамках підготовки до участі у Суперлізі нового сезону зіграли товариські ігри з харківською командою  10 вересня

«Черкаські Мавпи» – «Харківські Соколи» – 68:75

Перший за довгий час домашній матч. Для такої нагоди до ПС “Будівельник” завітало чимало уболівальників, які хотіли підтримати свою команду. “Мавпи” і “Соколи” жваво розпочали гру. Гості одразу повели в рахунку, втім у стартові хвилини у черкасців непогано відповідав Родні Первіс. Захисник поцілив два триочкових поспіль. Втім “Харківські Соколи” продовжили гнути свою лінію, тоді як у “Мавп” було дуже багато бажання забити, втім зробити це вдавалося вкрай рідко, що і позначалося на результаті.

Наприкінці першої і на початку другої чверті гості вже мали двозначну перевагу. Особливо черкасцям докучав форвард Макс Махоні. Ряд змін та ротація складу дещо змінила малюнок гри. У середині чверті черкасці завелися і здійснили свій ривок. Чудовий захист по всьому майданчику, важливі тричокові від Кольченка та Романовського дозволили “Мавпам” наблизитися на відстань всього трьох очок – 39:42.

Після великої перерви гості знову почали відриватися. Підопічні Валерія Плєханова стали чіткіше діяти на своїй половині майданчика і ловити черкасців на втратах. “Мавпи” знову поверталися в гру і скорочували відставання, але на більше не вистачило. Харків’яни чіткіше відіграли останні хвилини і таки втримали переможний для себе результат – 68:75.

Відзначимо, що протягом усього матчу Максим Міхельсон дав пограти практично всім гравцям. Багато хвилин на майданчику провели молоді вихованці клубу Іван Токовенко та Юрій Романовський.

Щодо решти гравців команди, Макс Конате отримав ушкодження ще у першій чверті, а Сергій Приймак та Сергій Попов не змогли зіграти за станом здоров’я. А молодий центровий Ігор Сергеєв продовжує відновлення після травми, баскетболіст працює без контакту і вже за кілька тижнів має повернутися на майданчик.

11 вересня

Черкаські Мавпи – Харківські Соколи – 83:65.

Зі самого початку другої гри суперники запропонували один одному жорсткий та захисний баскетбол. Майже дві хвилини після стартового свистка рахунок не було відкрито. Далі харків’яни таки поцілили перший кидок, втім “Мавпи” відповідали своїми результативними діями. Протягом усієї першої половини гри майже усі гравці із заявки команди на матч відзначилися набраними очками.

Поступаючись значну частину першої чверті черкасці завелися в останні хвилини, а слем-данк Сергія Скіри із сиреною зрівняв рахунок та дав команді відповідних емоцій – 14:14.

У другій чверті також був рівний баскетбол, але емоційна та ігрова перевага була на боці “Мавп”. Черкасці впевнено закривали свій кошик й втікали у швидкий прорив. Завдяки злагодженим діям на обох боках майданчика підопічні Максима Міхельсона пішли на велику у статусі лідерів – 40:34.

Другу половину гравці “Черкаських Мавп” розпочали на тій же хвилі. Команда продовжила гнути свою лінію в захисті й атакувати з високим темпом. Це дозволило господарям відірватися на відстань 8-ми очок. Із таким напором від черкаської команди харків’яни не впоралися.

Наприкінці третьої і на початку четвертої чверті “Мавпи” влаштували справжню феєрію, де були численні слем-данки, блок-шоти та яскраві кидки. Так, “Мавпи” у певний момент мали лідерство у 25 очок. А врешті гра завершилася з рахунком 83:65!

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»