«Черкаські Мавпи» 30 вересня дома приймають БК «Хімік» з Южного

30 Вересня, 2021

30 вересня, 18:30. Черкаси, ПС “Будівельник”. Суперліга Windrose. Онлайн: УНІАН, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

У четвер на паркеті палацу спорту “Будівельник” відіграють команди, які ще не знали гіркоти поразки у чемпіонаті. В гості приїздить южненський “Хімік”.

“Черкаські Мавпи” стали відкриттям першого туру Суперліги Windrose. Підопічні Максима Міхельсона я яскравому матчі здолали “Будівельник” із його набором зірок. Матч завершився з рахунком 90:85, а американський захисник команди Родні Первіс, який набрав 27 очок, став MVP першого туру. Баскетболіст адаптувався у команді й показав хороший атакувальний арсенал і вміння розігрувати, адже віддав 8 передач.

“Хімік” у стартовому турі також переміг. Колектив Віталія Степановського також грав дома, де здолав сусідів із “Одеси”. Южненці з позиції сили грали з одеситами, використовуючи те, що суперник ще мало зіграний і використовував мінімум командних взаємодій. Зустріч завершилася з рахунком 66:58.

У міжсезоння “Хімік” суттєво оновив склад. У Южному повністю оновлені легіонерські позиції, хоча тут є старі знайомі. “Хімік” повернув у свій склад лідерів минулих років – MVP сезону 2018-19 – Діона Едвіна, який разом з “Хіміком” ставав чемпіоном Суперліги, а також Крістіана Джонса, лідера южненської команди у сезоні 2019-20. Разом з ними захисник Делано Спенсер та наддосвідчений бігмен Домінік Морріс. Обрамлює цю легіонерську компанію український склад, де як місцеві ветерани Олександр Рябчук і Станіслав Завадський, так і власні вихованці, серед яких головна надія Олександр Ковляр.

Матчі “Хіміка” і “Черкаських Мавп” це завжди яскраві тренерські дуелі. Максим Міхельсон і Віталій Степановський працюють у таборі національної збірної, на клубному рівні відіграли між собою теж величезну кількість матчів. Тренери гарно знають один одного, тому завжди хочуть зробити сюрприз своєму опоннетові.

“На папері” перевага “Хіміка” у передній лінії, де южненці сподіваються на досвідчених Джонса та Морріса. Втім “Мавпи” нав’язали боротьбу не менш статусним бігменам “Будівельника”. Завзятості у роботі в передній лінії Дювону Максвеллу не позичати. Непоганий перший матч у Черкасах провів і Сергій Приймак. Тому слід очікувати боротьби від “Мавп”. Ну і цікаво подивитися на протистояння задніх лінії. Первіс-Кольченко проти Едвіна і Спенсера.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

“Хімік” – одна з найбільш організованих команд, як у захисті, так і в нападі в лізі. Завжди дуже серйозно до них ставимося. Розуміємо, що буде непроста гра. Враховуючи те, що ми ще недоукомплектовані у передній лінії, а “Хімік” же традиційно любить тиснути у фарбі. Думаю, нам буде непросто.

Дещо хвилююся за емоційний стан команда, адже мала перерва між матчами. До цього ми віддали дуже багато сил і емоцій у грі з “Будівельником”, тому хвилююся, щоб вистачило емоцій на ці дві гри з “Хіміком” та “Одесою”. Граємо з обмеженою ротацією, тому на гравців накладається подвійне навантаження”.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»