«Черкаські Мавпи» 2 жовтня поміряються силами з одеситами

2 Жовтня, 2021

Баскетбол. Черкаси, ПС «Будівельник», 2 жовтня, початок о 15:00. Суперліга Windrose. «Черкаські Мавпи» – «Одеса». Онлайн: УНІАН, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

Протистояння команд, котрі поступилися у попередніх матчах. Поразки і “Мавп” і “Одеси” були вкрай болючими. Черкасці не зуміли на власному паркеті здолати “Хімік”, а одесити були розгромлені “Будівельником”. Мотивація у команд, безумовно, буде надвисокою.

Після яскравої і сенсаційної перемоги над “Будівельником” “Мавпи” не зуміли закріпити успіх. 30 вересня колектив Максима Міхельсона поступився “Хіміку”, причому протягом гри так і не продемонстрував, за рахунок чого може відігратися чи наздогнати суперника. Як результат – поразка з рахунком 63:89. “Одеса” відвідала Київ, де зазнала нищівної поразки від “Будівельника”. Підопічні Олега Юшкіна попали “під роздачу” киян, котрі були злі за програш у Черкасах.

Обидва тренери були незадоволеними діями своїх підопічних, що логічно. Максим Міхельсон апелював до виконання настанов та розігруванні командних взаємодій, а не одиночному геройстві гравців. Олег Юшкін Олег Юшкін також не добирав слів, зауваживши, що його команду буквально “винесли”.

Стосовно ігрових якостей, “Черкаських Мавп” добре у сезон увійшов Дювон Максвелл. Американський форвард у середньому за гру здобуває 20.0 очка, 6.5 підбирання і має рейтинг ефективності 23.5. По цих показниках Дювон йде серед лідерів у Суперлізі Windrose.

В “Одеси” поки що помітно незіграність, команда перед сезоном не відіграла жодного спарингу, тому баскетболісти лише налагоджують зв’язки. Лідером команди за очками є Чарльз Келлісон (14.0 очка, 3.5 передачі), а ментальним вожаком команди є досвідчений центровий Андрій Агафонов.

Власне протистояння центрових “Одеси” Агафонова і Новікова проти мобільної передньої лінії Черкас може стати цікавим моментом у цій грі.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»