10 жовтня. Баскетбол. Суперліга. «Запоріжжя» – «Черкаські Мавпи»

10 Жовтня, 2021

Запоріжжя, СК «Юність». Початок гри о 14:00. Онлайн трансляція: YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

“Запоріжжя” за своїм статусом топова команда. Минулоріч цей клуб досягнув історичного результату – став срібним призером чемпіонату, але зараз це абсолютно інша команда. Клуб залишив Валерій Плєханов, йому на зміну команду очолив Станіслав Овдєєнко. Також змінилися всі легіонери, пішло кілька українців.

Тримати минулорічну планку поки запорожанам не вдається. “Запоріжжя” залишається єдиним клубом, котрий не перемагав цього сезону. В пасиві команди поразки від “Прометея” (74:89), “Харківських Соколів” (54:78), “Дніпра” (90:96) та “Будівельника” (86:90). Попри поразки, в останніх матчах запорожани чинилий гідний опір командам із зірковими суперниками, маючи хороші шанси на успіх. Тим не менше, перемоги поки немає, відповідно налаштування на “Мавп” буде серйозним.

І “Черкаські Мавпи” і “Запоріжжя” мають і готові боротися за вищі місця, аніж ті, на яких розташувалися нині. Відповідно від цих колективів слід очікувати прогресу протягом сезону.

Лідер “Запоріжжя” Ясін Джозеф та нині є одним із кращих гравців  за результативністю в Суперлізі Windrose. У Черкас на це теж є відповідь у персоні Родні Первіса. Саме протистояння легіонерів обох команд має бути цікавим.

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»