«Мавпи» у Запоріжжі відіграли черговий матч баскетбольної Суперліги

11 Жовтня, 2021

Десятого жовтня на виїзді “Черкаські Мавпи” у непростому матчі програли “Запоріжжю” – 75:82.

“Мавпи” краще розпочали. Вигравш стартове вкидання, черкасці повели з рахунком 4:0. Перші дві очки команди набирав Дарко Балабан. Втім на це “Запоріжжя” відповіло своїм ривком 9:0 і вийшло вперед. Значну частину першої 10-хвилинки попереду були господарі, але черкасці зусиллями дальніх від Ткаченка і Хемілтона відігралися і вийшли вперед. Втім стартовий період запорожани таки виграли з мінімальною перевагою 22:21.

У середині другої чверті черкасці налагодили командну гру. Завдяки хорошому захисту у команди пішов напад. Первіс, Хемілтон та Кольченко здобули важливі очки і дозволили команді відірватися на відстань 9-ти очок. Запорожани відповідали своїми атаками, але на велику перерву “Мавпи” зберегли своє лідерство – 44:39.

Третя чверть пройшла під знаком Запоріжжя. У середині періоду підопічні Станіслава Овдеєєнка поцілили кілька триочкових, набрали очки після проходів, що дозволило місцевій команді отримати найбільшу перевагу у матчі – +11. У “Мавп” в атаці практично нічого не виходило. Так, третю чверть черкасці програли з рахунком 11:25, і в загальному мали пасив у 9 балів – 55:64.

У заключній чверті “Черкаські Мавпи” продовжували погоню, втім запорожани тримали свою перевагу, а місцями навіть збільшували її. Так, дістати суперника до кінця гри черкасцям так і не вдалося. У підсумку 75:82, поразка.

“Запоріжжя” – Черкаські Мавпи” – 82:75 (22:21, 17:23, 25:11, 18:20)

Наступний матч “Черкаські Мавпи” на виїзді проведуть 14 жовтня проти “Миколаєва”.

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»